Elleri buradaysa, kendisi yakındadır!

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Donald Trump’ın kendisini öldürtmek istediğini, bunun için de Kolombiya hükümeti ile mafyasına emir verdiğini söyledi!Türkiye’de Sam Amca’sına çalışan...

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Donald Trump’ın kendisini öldürtmek istediğini, bunun için de Kolombiya hükümeti ile mafyasına emir verdiğini söyledi!

Türkiye’de Sam Amca’sına çalışan yerleştirilmiş “etki ajanı” takımının “Amerikan Demokrasisi” diye örnek gösterdikleri, yere göğe sığdıramadıkları olayın “hakiki yüzü” işte budur!

Haydutluğu, eşkıyalığı, gaspçılığı, hırsızlığı, kan dökmeyi, zulmü, barbarlığı, gaddarlığı ve sömürüyü çok uzun yıllardır “devlet politikası” olarak uygulayan ABD, kontrol edemediği ülkelerin seçilmiş başkanları, başbakanları, liderleri hakkında İNFAZ kararı çıkartır!

***

Haydut Amerikan Devleti’nin Kovboy Başkanı Ronald Reagan’ın kabinesinde (1981-1987) Savunma Bakanlığı yapan Caspar Weinberger ‘Strategic Review’ dergisinin “İlkbahar 2001” sayısında “Hükümet ya da devlet başkanlarının öldürülmek suretiyle tasfiye edilmesinin yolu açıktır” diye yazmıştır!

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gerçeklerden asla kaçış yok 21 Haziran 2019 | 220 Okunma Baş tacı yaptıkları Darbeci Sisi’nin faşist rejimi, işte budur! 19 Haziran 2019 | 1.153 Okunma Hepsi, bu kadar… 18 Haziran 2019 | 348 Okunma “United States of Eşkıya” Türkiye’ye tehdidin ta kendisidir! 14 Haziran 2019 | 318 Okunma Mazbataoğlu, radara yakalandı! 12 Haziran 2019 | 1.948 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar