Ana Muhalefet Partisi yahut Amerika’nın Sesi

Voice of America Kemal Bey, yine o bildik plağı döndürüyor: “Ortadoğu bataklığında bizim ne işimiz var? Niye oraya girdik, hangi gerekçeyle girdik?”CHP Genel Başkanı’nın bu lakırdısı;...

Voice of America Kemal Bey, yine o bildik plağı döndürüyor: “Ortadoğu bataklığında bizim ne işimiz var? Niye oraya girdik, hangi gerekçeyle girdik?”

CHP Genel Başkanı’nın bu lakırdısı; “Özelde Suriye’de genelde Ortadoğu’da ABD’nin borusu ötsün; Türkiye müdahil olmasın, bölgenin ABD tarafından tasarımına karşı çıkmasın, söylenileni yapsın!” anlamına geliyor.

ABD işbirlikçiliğine dayalı işbu siyaset; Kuzey Suriye’de PKK devletinin kurulmasına “Türkiye’ninitiraz etmemesini” talep ediyor!

Türkiye’nin değil; Amerikan Terör Devleti’nin menfaatlerine koltuk çıkan “gayrı milli” siyasetten söz ediyoruz…

“Haydut Devlet ABD, yaklaşık 12 bin kilometre uzaktan gelip sınırımızda bir PKK devleti kuracak; Türkiye ise güvenliğini dahası bekasını tehdit eden bu aşağılık plana sessiz kalıp kabullenecek: ÖYLE Mİ?”

Kemal’gillerin yahut Ertuğrul’gillerin “açıktan söyleyemeyip” de aslında arzu ettikleri, tam da budur!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Derin Bilet! 12 Kasım 2019 | 26 Okunma Vay, be! 08 Kasım 2019 | 2.060 Okunma Hürriyet’te neler oluyor? 06 Kasım 2019 | 2.734 Okunma Hani, çıkmışlardı? 05 Kasım 2019 | 340 Okunma Çabalama kaptan, ben gelemem… 01 Kasım 2019 | 271 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar