“ABD’den son çıkan eyalet, lütfen elektrikleri söndürsün!”

Kaderin cilvesidir: Afganistan ve Irak’a “bombalardan müteşekkil bir demokrasi getiren” ABD’ye de sonunda “demokrasi” geliyor!***Teksas’ta yaşananlar, Haydut Devlet ABD’nin bir İç Savaş’a doğru doludizgin...

Kaderin cilvesidir: Afganistan ve Irak’a “bombalardan müteşekkil bir demokrasi getiren” ABD’ye de sonunda “demokrasi” geliyor!

***

Teksas’ta yaşananlar, Haydut Devlet ABD’nin bir İç Savaş’a doğru doludizgin gittiğini gösteriyor.

Teksas Valisi Abbott, sınır güvenliği konusunda “hiçbir şey yapmamakla” suçladığı Washington yönetimine resmen başkaldırdı.

Teksas’ın işgalle karşı karşıya olduğunu söyleyen Vali’nin çağrısına; 25 eyaletteki Cumhuriyetçi valiler, ortak bildiriye imza atarak destek verdi.

Biden yönetimine hemen her gün meydan okuyan Trump’ın, valilerin bu başkaldırısına koltuk çıktığını söylemeye gerek var mı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kazdıkça altından daha neler çıkacak? 21 Şubat 2024 | 656 Okunma Netanyahu ile 11 Eylül Saldırıları arasındaki derin bağlantı nedir? 20 Şubat 2024 | 918 Okunma Tehlikenin farkında mıyız? 16 Şubat 2024 | 1.817 Okunma Siyonist Hitler! 14 Şubat 2024 | 1.141 Okunma Opera’daki Hayalet’ten beraber ve solo şarkılar 13 Şubat 2024 | 564 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar