Kılıçdaroğlu'nun resmini kaldırmayan tek CHP Milletvekili! Yakarsa İyi Parti'yi Yavaş yakar!

Dün çekilen bir fotoğraf gözüme ilişti.CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve grup başkanvekili Burcu Köksal makamında Ankaralı bayan muhtarları kabul etmiş.Köksal'ın makam odasının arka fonuna bakınca, solda CHP...

Dün çekilen bir fotoğraf gözüme ilişti.

CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve grup başkanvekili Burcu Köksal makamında Ankaralı bayan muhtarları kabul etmiş.

Köksal'ın makam odasının arka fonuna bakınca, solda CHP amblemi, ortada Atatürk ve sağda ise CHP'nin önceki genel başkanının fotoğrafını gördüm.

Siyasette vefa çok denk geldiğimiz bir olay değil. Burcu Köksal, şayet Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını unutup da orada bırakmadıysa, vefalı davranmış.

Köksal'ın eskiden bu yana Özgür Özel ile yıldızı hiç barışmadı.

Hatta Köksal, Özel'i gördüğü her yerde etrafın da göreceği şekilde burnunu kıvırarak geçerdi. Bakalım bu fotoğraf vefası süreci nereye götürecek?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Katil kapıya gelirse! Ankara'da kritik bir mevzumuz var! 26 Şubat 2024 | 4.402 Okunma Önümüzdeki 10 ay neden kritik? Sağlık nedeniyle ayrılacak bir Bakan olabilir mi? 05 Şubat 2024 | 4.895 Okunma Adaylarda şaibe mi var? Bu sefer İnce haklı! Siyasi haritayı ülkücüler belirliyor! 29 Ocak 2024 | 3.859 Okunma Kılıçdaroğlu'nun Planı! Kurum'un henüz rengi yok! CHP 3 büyükşehri kaybediyor! 24 Ocak 2024 | 6.740 Okunma Kurtulmuş ve kozmik oda! Perinçek karşıtları güneşin sofrasında bugün buluşuyor! 20 Ocak 2024 | 2.664 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar