Erdoğan'dan iki büyük sürpriz! Celal Adan; Çarpılacağız! Özer Çiller‘i TABUTLA gömdüler!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı cenaze namazının kılındığı Levent‘teki Camiye ve daha sonra Kilyos’taki mezarlığa ve mezarlıktan Yeniköy'deki yalıya, Tansu hanımın...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı cenaze namazının kılındığı Levent‘teki Camiye ve daha sonra Kilyos’taki mezarlığa ve mezarlıktan Yeniköy'deki yalıya, Tansu hanımın içinde olduğu araçta sadece eski İçişleri Bakanı ve bugünün İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu vardı.

Süleyman Beyin Çiller döneminin İstanbul İl Başkanı, daha sonra da DP Genel Başkanı olduğunu hatırlatayım.

Mezarlıkta da 3 siyasi vardı.
Celal Adan, Mehmet Ağar ve Süleyman Soylu... Mezarlıkta Süleyman Soylu ile Mehmet Ağar'ın yan yana gelmemeye çalıştığı dikkati çekti.
Celal Adan ve Mehmet Ağar yan yana okunan duayı dinlediler.

Cenazede Tansu Hanımın oğlu Berk Çiller ile Merkez Sağ Parti partinin yetkilileri tanışmak için sıraya girdiler.

Tansu Hanım, Levent'teki cenaze namazına katılan Demokrat Parti Genel  Başkanı Gültekin Uysal‘a mesafeli durdu.

Uysal ise mezarlıktaki törene katılmadı.

Özer Çiller’in güçlü olduğu dönemde Doğru Yol Partisi’nde siyaset yapan eski bakan ve milletvekillerinin katılımı çok düşüktü. Cenaze namazına Cihan Paçacı, Meral Akşener, Ufuk Söylemez, Faris Özdemir, Salih Çelen gibi siyasiler katıldı. Eski vekil Hüseyin Kocabıyık ile Süleyman Soylu‘nun arasındaki soğuk rüzgârlar Kilyos mezarlığında da devam etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kıyamet senaryosu! İmamoğlu, CB Forsuna karşı mı çıktı? İnce buzda sert patinaj! 12 Haziran 2024 | 602 Okunma Erdoğan'dan Akşener'e: 'Şimdi kocan eline silahı alıp, beni arıyordur!' 4 vekil geliyor! 09 Haziran 2024 | 4.381 Okunma Erdoğan'dan iki büyük sürpriz! Celal Adan; Çarpılacağız! Özer Çiller‘i TABUTLA gömdüler! 06 Haziran 2024 | 9.980 Okunma Sinan Ateş'i kim(ler) vurdurduysa, ortaya çıkacak gibi! Özel'e Başbakanlık, Kemal Beye koltuk! 31 Mayıs 2024 | 4.869 Okunma Siyasetçi, bürokrat ve gazeteciler dinlenmedi, izlendi! Kötüler çok kalabalık! 28 Mayıs 2024 | 7.323 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar