Erdoğan'a Sinkaflı Küfüre Terfi, Etmeyin Diyen İdari Müdüre İşten Çıkarma!

Bir devlet kurumunda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yapılan sinkaflı küfre karşı çıkan idari müdürün görevine son verildi.Erdoğan'a küfür eden ise terfi aldı!Konunun ayrıntılarına...

Bir devlet kurumunda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yapılan sinkaflı küfre karşı çıkan idari müdürün görevine son verildi.
Erdoğan'a küfür eden ise terfi aldı!
Konunun ayrıntılarına geçmeden bir dip not bırakmak isterim.

Hiç kimse eleştirilemez, dokunulmaz değil.
Cumhurbaşkanı da eleştirilir.
Bu satırların yazarı da Cumhurbaşkanı dâhil birçok kamu görevlisini eleştirdi ve eleştirilmeye uygun icraatlar olduğunda yine eleştirecektir.
Ancak...
Bir devlet başkanını eleştirmekle, hakaret etmek arasında uzay boşluğu kadar büyük fark vardır.
Bu girizgâhtan sonra isterseniz kamuoyunun ilk kez duyacağı konumuza dönelim.
Erdoğan, Cumhurbaşkanı sıfatının yanında parti genel başkanı unvanını da taşıdığı için çalışmalarının bir bölümünü yapmak için sık sık parti genel merkezine gelir.

ERDOĞAN'A SİNKAFLI KÜFÜR!

Cumhurbaşkanı'nın ziyaretlerinde de haliyle büyük güvenlik önlemi alınır.
Erdoğan'ın koruma ekibinin en kritik unsurlarından birisini Karşı Atak Timi (CAT) oluşturur.
Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanlığı Merkez Binasının koruma görevini yürüten özel yetiştirilmiş personeldir CAT. Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı'na bağlı olarak görev yaparlar.
Eğitimlerini Özel Harekât Daire Başkanlığı'nda gerçekleştirirler.
Olayın gerçekleştiği tarih Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapıldığı 14 Mayıs 2023 seçimlerinden kısa bir süre öncesine dayanıyor.
Ankara'yı bilmeyenler için hatırlatayım.
İktidar partisinin genel merkezi

Ankara Çankaya ilçesinin Söğütözü semtindedir.
Erdoğan, parti genel merkezini ziyaret edeceği için güvenlik unsurları geniş önlem alırlar.
Karşı Atak Timi (CAT) de iktidar partisinin hemen karşısında olan Türkiye Noterler Birliği'nin terasına Cumhurbaşkanı'nı korumak için mevzilenir.

AMİR: ERDOĞAN BABANIN OĞLU MU? İSTEDİĞİNE KÜFÜR EDER!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'li vekillerden Özgür Özel'e: 'Genel başkan kim?' Erdoğan'a zarar verebilecek siyaset! 04 Aralık 2023 | 293 Okunma CHP'deki odalara bile Böke karar veriyor! Gökçe, aday olamayacak gibi! Kibir diyorlar adına! 03 Aralık 2023 | 2.867 Okunma CHP'deki odalara bile Böke karar veriyor! Gökçe, aday olamayacak gibi! Kibir diyorlar adına! 02 Aralık 2023 | 16 Okunma Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafları indirildi ama Özel'in fotoğrafları asılmadı! Soylu! Uzun'dan açıklama! 01 Aralık 2023 | 4.654 Okunma Gladio varsa, ayrıştırmak ister! 80 vekille direnecek! Özel'e dudak büken CHP'li! Yerim Fonu! 29 Kasım 2023 | 4.818 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar