Akşener, Erdoğan'a "O vekili alırsanız ittifak yapamayız!" mesajı gönderdi! DP'de Darbe Hazırlığı!

Tam da öyle oldu.Hatipoğlu dün Erdoğan'ın taktığı rozetle iktidar partisine katıldı.Kulislerden öğrendiğim kadarıyla da, iktidar partisinde Nebi Hatipoğlu'nu Eskişehir adaylığı için...

Tam da öyle oldu.

Hatipoğlu dün Erdoğan'ın taktığı rozetle iktidar partisine katıldı.

Kulislerden öğrendiğim kadarıyla da, iktidar partisinde Nebi Hatipoğlu'nu Eskişehir adaylığı için düşünen bir kesim de var.

Eskişehir deyince, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Çorumlu'yu es geçmek uygun olmaz. Çünkü Çorumlu’nun Afyonkarahisarlı olmasına rağmen Eskişehir geneli ve Eskişehir'de sayıları bir hayli fazla olan Emirdağlılar ve ülkücüler nezdinde büyük ağırlığı olduğu biliniyor. Çorumlu'nun kendi inisiyatifi dışında gelişen "Aday ol" baskılarına, "Görevimin başındayım. Cumhurbaşkanımız isterse emir kabul ederim. Bunun dışında bir çabam olamaz." şeklinde bu önerilere mesafeli yaklaştığı öne sürülüyor.

Asıl konumuza gelirsek...

Dün iktidar partisine geçen Nebi Hatipoğlu'nun iktidar partisine geçişinin perde arkasında Akşener-Erdoğan düellosu yaşanmış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'li vekillerden Özgür Özel'e: 'Genel başkan kim?' Erdoğan'a zarar verebilecek siyaset! 04 Aralık 2023 | 4.121 Okunma CHP'deki odalara bile Böke karar veriyor! Gökçe, aday olamayacak gibi! Kibir diyorlar adına! 03 Aralık 2023 | 3.124 Okunma CHP'deki odalara bile Böke karar veriyor! Gökçe, aday olamayacak gibi! Kibir diyorlar adına! 02 Aralık 2023 | 22 Okunma Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafları indirildi ama Özel'in fotoğrafları asılmadı! Soylu! Uzun'dan açıklama! 01 Aralık 2023 | 4.679 Okunma Gladio varsa, ayrıştırmak ister! 80 vekille direnecek! Özel'e dudak büken CHP'li! Yerim Fonu! 29 Kasım 2023 | 4.829 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar