6'lı Masada Yenildi İçildi de Ücreti Kim Ödeyecek? Muharrem İnce Ne Yapar? Sosyal Suikast: Özdil!

Daha ötesini yazayım. İnce, ekranlarda bu satırların yazarına haksızlık yaptığı, trollerini üzerime gönderdiği zamanlarda dahi, sahibi olduğum yayın organlarındaki yönetici arkadaşlarıma...

Daha ötesini yazayım. İnce, ekranlarda bu satırların yazarına haksızlık yaptığı, trollerini üzerime gönderdiği zamanlarda dahi, sahibi olduğum yayın organlarındaki yönetici arkadaşlarıma "İnce'nin haber değeri taşıyan her sözünü yayınlayın" ricasında bulundum ve yayınladık.

Çünkü...

İnce'ye gönül verenler, isterse bir, isterse 1 milyon kişi olsun. Onların hukukunu korumanın vicdanı ve etik olduğunu düşündüm, düşünüyorum.

Her ne kadar hukuklarını korumaya çalıştığım Muharrem İnce sevenlerin bir bölümü, trollerle birlikte bu satırların yazarına hakaret ve iftiralarla saldırsalar da, ben doğru olanı yapmaya çalıştım, çalışıyorum.

Hukuki yönüyle avukatım Aziz Bozkurt ilgileniyor.

Tek tek hukuk önünde cezalarını çekiyorlar, çekecekler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
20 Gün Önce Emekli Bir Subay 'DARBE OLACAK!' İhbarında Bulundu! O İhbara Erdoğan'ın Yanıtı! 30 Mayıs 2023 | 9.719 Okunma CHP, doğru bir işi dahi yanlış yapmanın kitabını yazdığı için yine kaybediyor! 25 Mayıs 2023 | 5.105 Okunma Ve ŞOK! DP Lideri Gültekin Uysal, Kılıçdaroğlu'na 'ÇEKİLELİM!' dedi 19 Mayıs 2023 | 7.128 Okunma Seçim gecesi CHP Genel Merkezi'nde 'Simülasyon Sistemi' yoktu! Kemal Beyi yanıltan kadın! 17 Mayıs 2023 | 7.044 Okunma Muhalefet, Erdoğan'ı 'Referandum' konusu yaparak intihar ediyor! 24 Nisan 2023 | 6.906 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar