Susan mağdurlar, bağıran hırsızlar!

İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi yeni tartışmaları da beraberinde getirdi.Bin defa söyledim, bir defa daha söyleyeceğim. YSK'nın aldığı karar doğru bir karardı zira AK Parti'nin sunduğu belgeler...

İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi yeni tartışmaları da beraberinde getirdi.
Bin defa söyledim, bir defa daha söyleyeceğim. 
YSK'nın aldığı karar doğru bir karardı zira AK Parti'nin sunduğu belgeler, seçimlerde Cumhuriyet tarihinin en büyük hırsızlığının ve usulsüzlüğünün yapıldığını belgeliyordu.
Pek çok televizyon kanalında ve gazetede bu belgelerin detaylarını izleyip okuduk. Binali Yıldırım'ın aldığı oyların bazı ilçelerde başta Ekrem İmamoğlu olmak üzere diğer adaylara yazıldığı yüzlerce ıslak imzalı belgede tespit edildi.
Seçimde sandık başında bulunması yasak olan 19 bin kişinin görev yaptığı isim isim belgelendi. İstanbul'un sadece 4 ilçesinde yapılan yeniden sayımda Binali Yıldırım'a verilen oyların haksız ve yersiz şekilde geçersiz sayıldığı görüldü. İstanbul’un sadece yüzde 10'unda yeniden sayılan oy sayımı sonucunda Binali Yıldırım'a 17 bin oy eklemesi yapıldı.
Geldiğimiz noktada, Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasındaki oy farkı, mikroskop ile görülebilecek bir seviyeye indi.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sen şimdi niye sinirlendin ki? 22 Mayıs 2019 | 8.443 Okunma Mağduriyet tiyatrosuna nasıl son verilir? 20 Mayıs 2019 | 9.158 Okunma İdama koşan adamın hikâyesi… 17 Mayıs 2019 | 9.711 Okunma Yeni çözüm süreci mi? 15 Mayıs 2019 | 9.172 Okunma Yapılması ve yapılmaması gerekenler!.. 13 Mayıs 2019 | 9.033 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum