Olsun be, vatan sağ olsun!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi aylardır duyurusunu yaptığı Kanal İstanbul Çalıştayı'nı yaptı. Gelen ilk bilimsel veriler dehşet verici!

Detaylarına birazdan gireceğim ama önce Jeoloji Uzmanı Celal Şengör'ün Habertürk ekranında İmamoğlu'nun yüzüne karşı ne dediğini hatırlamakta yarar var. 
"Evet, siz beni çalıştaya davet ettiniz ama ben katılmayacağımı açıkladım. Bana gönderilen programa baktım, çalıştaya davet ettiğiniz isimlerin hiçbirinin konunun uzmanı olmadığını gördüm. Programda bilimsel verilerden ziyade politik açıklamaların öne çıkacağını gördüğüm için katılmama kararı aldım" demişti. 
Tam da Celal Şengör'ün dediği gibi oldu.
Kanal İstanbul'a savaş açan Ekrem İmamoğlu'nun kafasına göre bilim adamlarını toplayıp, istediği gibi konuşturduğu bir çalıştay izledik. 
Çalıştayda konuşan Cemal Saydam isimli bir Prof., Kanal İstanbul etkileriyle Marmara Denizi'nde biriken hidrojen sülfürün çürük yumurta kokusu ortaya çıkaracağını söyledi ve sonra bombayı patlattı.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan’a yapılan kötülük 17 Ocak 2020 | 9.746 Okunma Teröristin sponsoru!.. 15 Ocak 2020 | 7.000 Okunma Olsun be, vatan sağ olsun! 13 Ocak 2020 | 7.032 Okunma Başkan'ım referandum sonucunu kabul etmeyecekmiş! 10 Ocak 2020 | 6.940 Okunma Yalanlarla mücadelede ilk iki saatin önemi 08 Ocak 2020 | 9.301 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum