Nerede kaldı şu “güçlendirilmiş” şeyiniz!

Bizi o noktada "İçeride yatan masumlar" dediğiniz FETÖ'cülere teslim etmeyin!

Sevgili Millet İttifakı'nın pek değerli temsilcileri. "Başkanlık Sistemi ülkeyi felakete götürdü. Biz bu sistemi ortadan kaldırıp yerine 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem'i getireceğiz" diye iflahımızı söktünüz. 
Üzerinden iki buçuk yıl geçti.
"Üç ay içinde açıklayacağız", "Önümüzdeki ay açıklayacağız", "Ay olmadı, haftaya açıklayacağız", "Eli kulağında bugün yarın açıklarız", "Ha açıkladık, ha açıklıyoruz..." diye diye ömrümüzü yediniz.
E, ne oldu?
Hayır ne oldu, niye açıklamıyorsunuz merak ettiğimden soruyorum!
Elinizi kolunuzu bağlayan olmadığına göre iki buçuk yılda kırk kere açıklamanız lazımdı.
Niye açıklamıyorsunuz?
Yoksa?
Yoksa kendi aranızda anlaşamıyor musunuz? 
Hayır bir tane şey yapmıştınız gizli kapılar ardında… Hani HDP ile yaptığınız gizli çalışmadan bahsediyorum! Sonra millet öğrenince "Tövbe, hâşâ" diyerek inkâr etmiştiniz.
Sahi hangi taleplerde bulunmuştu HDP?
Anayasa'nın ilk dört maddesinin değiştirilmesini mi? PKK'nın, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Hendekçi arkadaşları" olarak tanınmasını mı? Yoksa YPG'nin....
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aklanıncaya kadar ara… 21 Mayıs 2021 | 10.751 Okunma Akşener artık HDP-PKK ağzıyla konuşuyor! 19 Mayıs 2021 | 3.379 Okunma Bakan olacak iki HDP’li!.. 17 Mayıs 2021 | 3.869 Okunma Erdoğan iyilik yaptı, kötülük gördü! 12 Mayıs 2021 | 3.088 Okunma Nerede bu paralar? 10 Mayıs 2021 | 3.688 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar