İYİ Parti ve HDP ortaklığı!..

Şu noktada anlaşalım. Seçim döneminde bu partinin oyunu almak için ittifak yaparsınız, bunu millet bir yere kadar anlar. Ama terör örgütünün siyasi ayağıyla oturup Anayasa taslağı hazırlarsanız bunu Allah'ın bir tek kulu anlamaz, kabullenmez, kabullenemez!

Ümit Özdağ'ın, partisinin İstanbul il başkanı Buğra Kavuncu hakkındaki "FETÖ'cü" imasıyla başlayan tartışma başka bir noktaya saptı. Özdağ son olarak partisinin HDP'nin de içinde olduğu Millet İttifakı'na bağlı partilerle yeni Anayasa çalışması yaptığını açıkladı. 

Açıkladı ve kızılca kıyamet koptu.

Meral Akşener, Özdağ'ı yalancılıkla suçlayarak herkesi bir sözüyle ikna edebileceğini düşündü ama bu işten bir sözle sıyrılmak pek mümkün değil.

Değil çünkü Ümit Özdağ'ın doğru söylediğini söyleyen isimler var. Hatta bunu Ümit Özdağ'dan çok önce açıklayan isimler var. Bunlardan biri de CHP'nin hukukçu milletvekili İbrahim Kaboğlu...

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aklanıncaya kadar ara… 21 Mayıs 2021 | 10.770 Okunma Akşener artık HDP-PKK ağzıyla konuşuyor! 19 Mayıs 2021 | 3.397 Okunma Bakan olacak iki HDP’li!.. 17 Mayıs 2021 | 3.901 Okunma Erdoğan iyilik yaptı, kötülük gördü! 12 Mayıs 2021 | 3.104 Okunma Nerede bu paralar? 10 Mayıs 2021 | 3.717 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar