Gül ve Davutoğlu neden korkuyor?

Abdullah Gül ile Ahmet Davutoğlu'nun yaptığı açıklamaları gören bazı okurlar, "Bu iki isim neden bu tür açıklamalar yapıyor" diye merak ediyor. Çok uzatmadan anlatayım:İki gün önce...

Abdullah Gül ile Ahmet Davutoğlu'nun yaptığı açıklamaları gören bazı okurlar, "Bu iki isim neden bu tür açıklamalar yapıyor" diye merak ediyor. 
Çok uzatmadan anlatayım:
İki gün önce yabancı basına konuşan ama adını açıklamayan bir AK Partili, "Erdoğan'ı gönderme zamanı geldi. Onu ve ailesini sessizce ve zarar görmeden göndermenin yolları aranıyor" diye demeç verdi.
Bu sözlerin ne anlama geldiğini merak edenleri, geçtiğimiz 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine götürmek istiyorum.
Hatırlarsanız o tarihte CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Avrupalı liderler Cumhurbaşkanı seçilmem hâlinde Erdoğan'ı yargılayıp yargılamayacağımı sordu" diye ağzından bir söz kaçırmıştı.
Ancak bu yargılama meselesinin bir evveliyatı vardı.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sen şimdi niye sinirlendin ki? 22 Mayıs 2019 | 8.443 Okunma Mağduriyet tiyatrosuna nasıl son verilir? 20 Mayıs 2019 | 9.158 Okunma İdama koşan adamın hikâyesi… 17 Mayıs 2019 | 9.711 Okunma Yeni çözüm süreci mi? 15 Mayıs 2019 | 9.172 Okunma Yapılması ve yapılmaması gerekenler!.. 13 Mayıs 2019 | 9.033 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum