Erdoğan’ın Amerika’daki 40 tır altını!

Yanlış hatırlamıyorsam ya Marmaray ya da Avrasya Tüneli'nin hizmete açıldığı gündü. Ankara'da olduğum için açılış törenini ekrandan takip ediyordum.

O sırada yanıma, bulunduğum mekâna gelen CHP'li bir siyasetçi içeri girdi. Bahsettiğim kişi öyle sıradan bir siyasetçi değil ha...
Partinin üst kademelerinde görev yapmış birinden bahsediyorum.
Göz göze gelince merhabalaştık hâliyle. "Bir çay ısmarlayayım" dedim, kabul etti, oturdu. Oradan buradan konuşuyoruz ama ben bir yandan da ekrandan açılış törenini izlemeye çalışıyorum.
Benim ekrana baktığımı görünce, "Hayrola neyi gösteriyor televizyon?" diye sordu gözlerini kısarak.
Açılış töreninden bahsedince önce "Haaa, tamam" dedi. Sonra birkaç saniye bekleyip, imalı bir ses çıkararak güldü. 
İnsan bir CHP'li ile oturunca ve konu AK Parti'ye gelince o CHP'linin aşağı yukarı ne diyeceğini tahmin eder ya hani. Ben de ne diyeceğini tahmin ederek "Ne düşünüyorsunuz, güzel hizmet değil mi?" diye kaşıyıcı bir soru sordum.
"Yaaaa, tabii tabii büyük hizmet" diyerek alaycı bir üslupla konuşmaya başladı. Sonra klasik CHP ezberciliğiyle, "Bakın gazetecisiniz ama araştırmıyorsunuz, okumuyorsunuz, cahil kalıyorsunuz" demeye başladı.
"Cahilliğimi bağışlayın ve lütfen beni aydınlatın" dedim nezaket içinde...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan’ın Amerika hüsranı!! 15 Kasım 2019 | 12.822 Okunma Sapık mı dediniz? 13 Kasım 2019 | 9.272 Okunma Bize hangi dini öneriyorsunuz? 11 Kasım 2019 | 10.530 Okunma Demirtaş dışarı, Erdoğan içeri mi? 08 Kasım 2019 | 8.166 Okunma Erdoğan gibi dik durabilmek! 06 Kasım 2019 | 7.114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum