Didim’den inanılmaz haberler var!

Haftalardır, kendisinden iş isteyen kadına meclis üyesi iki kişiyle birlikte tecavüz eden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ı konuşuyoruz.Ve neredeyse her gün mide bulandıran yeni gelişmeler ortalığa pislik gibi saçılıyor.

Haftalardır, kendisinden iş isteyen kadına meclis üyesi iki kişiyle birlikte tecavüz eden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ı konuşuyoruz.

Ve neredeyse her gün mide bulandıran yeni gelişmeler ortalığa pislik gibi saçılıyor.

Olayı bugüne kadar İstanbul’dan takip ediyordum, dayanamadım atladığım gibi Didim’e geldim. Yöre halkının anlattıkları ve gözümle gördüğüm bazı şeyler “Bu kadarı affınıza sığınarak söylüyorum ki porno filmlerinde bile olmaz” dedirtiyor.

Önce şu detayı vereyim.

Yoğun baskılar sonucu adliyeye ifade vermeye davet edilen Didim Belediye Başkanı bir önceki ifadesinde, “Videodaki kişi ben değilim” demişti. Ancak avukatının uyarısı üzerine geçtiğimiz hafta tekrar adliyeye giden Başkan Atabay bu kez, “Görüntüdeki benim ama görüntüdeki kadın Türkiye’nin konuştuğu kadın değil” diyerek ifade değiştirdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yandaş olmak mı onursuz olmak mı? 19 Ekim 2020 | 5.293 Okunma Anayasa Mahkemesinin ışıkları… 16 Ekim 2020 | 4.671 Okunma Yarın bir seçim olsa... 14 Ekim 2020 | 5.990 Okunma Onursuz bir zafer uğruna… 12 Ekim 2020 | 4.788 Okunma Kemal Bey'in çözüm önerileri önemli... 09 Ekim 2020 | 4.574 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 5 yorum