Bu daha başlangıç!

CHP mazbatayı alalı daha 15 gün olmadı ama, Türkiye'yi bu süre içinde 15 yıl öncesinin gündemine geri götürmeyi başardılar. Şu ana kadar içlerinde tutamayıp dışa vurdukları eylem ve söylemlerine şöyle bir göz atacak olursak:

Muhammed Mursi'nin ölümünden dolayı sevinç ayinleri düzenleyen on binler, sosyal medyada, "Erdoğan, senin sonun daha kötü olacak" diye başlık açtı, her biri Erdoğan'a ayrı bir ölüm şekli seçti.
Pek çoğu, CHP'ye destek vermeyen gazetecilere, "Sizin de sonunuz geldi, acı içinde köpekler gibi kıvranarak öleceksiniz" diye mesaj attı.
Bir önceki dönem milletvekilliği yapan ve bu dönem parti sözcüsü gibi televizyondan televizyona koşan Barış Yarkadaş çıktı, "Başörtülüden hâkim olmaz, olmamalı. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey yok" dedi.
Hemen akabinde, metroya binen şortlu bir kadın, karşısındaki çarşaflı kadına "Kara Fatma" diyerek hakaret etmeye başladı, "Burası Türkiye Cumhuriyeti, ben artık size istediğim gibi hakaret edebilirim" dedi.
Bir başka yerde başka bir kadın, başörtülü kadını metroya bindirmemeye çalıştı, "Sizin burada yeriniz yok. Burada Atatürk kanunları geçerlidir, git evinde kapan buraya açık giyinerek girebilirsin" dedi.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bayraksızlar… 21 Ekim 2019 | 8.022 Okunma Trump’ın mektubuna verilen cevap! 18 Ekim 2019 | 8.424 Okunma Ulan tüü sizin sıfatınıza be!.. 17 Ekim 2019 | 10.696 Okunma Ayı ile yatağa girmek! 16 Ekim 2019 | 10.678 Okunma Lütfen birazcık susun! 14 Ekim 2019 | 9.519 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 8 yorum