Balonun patlamasına az kaldı!

Sosyal medyadan bazı CHP'li arkadaşlar, "Ekrem İmamoğlu'na çok ağır yükleniyor, haksızlık yapıyorsun" diyor. Hiç de bile!..

Toplumun gözünün içine baka baka söylediği yalanları ve attığı iftiraları ortaya çıkarmaktan başka yaptığım bir şey yok.
Bugüne kadar kendisi hakkında yazı yazan pek çok gazeteci ve yazara dava açtı. Eğer söylediklerimde zerre-i miskal yalan veya iftira var ise bana da dava açabilir.
Ama açmayacağını siz de ben de gayet iyi biliyoruz çünkü ortaya çıkardığım yalan ve iftiraların itiraz edilecek bir tek harfi bile yok!
Bakınız arkadaşlar!
Hiçbirimiz evliya değiliz. Hepimizin sıkıştığımız durumlarda ufak tefek yalanlara başvurmuşluğu mutlaka vardır. 
26 yıldır gazetecilik yapan biriyim. Bu süre içinde yalan söyleyen pek çok siyasetçi gördüm. Ama size tüm kalbim ve bütün samimiyetimle söylemek isterim ki ben çeyrek asırlık meslek hayatımda gözünü kırpmadan yalan söyleyen iki büyük siyasetçi tanıdım.
Bunlardan biri Kemal Kılıçdaroğlu, diğeri Ekrem İmamoğlu. Mesele yalan ve iftira oldu mu bu ikilinin üstüne tanımam!
Bakın size hemen şurada Ekrem İmamoğlu'nun söylediği son büyük yalanı 3 dakikada anlatayım.
CHP adayı bugünlerde yayınladığı reklam filminde, Beylikdüzü ilçesinde yaptırdığı bir kültür merkezini ballandıra ballandıra anlatıyor, "Beylikdüzü'nde yaptık, tüm İstanbul’a yapacağız" diyor. 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
28 Şubat'ta bile böyle zulüm görmediniz öyle mi? 24 Ocak 2020 | 7.855 Okunma Rüyamda babamı gördüm 23 Ocak 2020 | 6.416 Okunma Döneklikte nirvanaya ulaşacak 22 Ocak 2020 | 8.263 Okunma Ucube anlayış! 20 Ocak 2020 | 5.097 Okunma Erdoğan’a yapılan kötülük 17 Ocak 2020 | 10.212 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum