AK Parti, bile isteye kaybetti!

Sizler her şeyin şahidisiniz, AK Parti'nin gerek Türkiye genelinde, gerekse İstanbul seçimlerinde yaptığı yanlışları bir değil, iki değil, on defa yazdım..

Kötü olma pahasına, "Sakıncalı piyade" ilan edilme pahasına, "FETÖ'cü kripto" yaftası yeme pahasına, partiye ve davaya yanlış yapanları ima etmeden isim isim deşifre ettim.
İstanbul seçimlerinde, sadece büyükşehir oylarının iptal edilmesinin Ekrem İmamoğlu'nu mağdurmuş gibi göstereceğine, AK Parti'nin böylesine ucube bir iptal şekline ilk itiraz etmesi gereken parti olması gerektiğine iptal kararından önce dikkat çektim.
AK Parti'yi savunan sözde medyanın Ekrem İmamoğlu'na çalıştığına, onu parlattığına yüzlerce kez vurgu yaptım.
AK Parti'yi savunan bazı gazetecilerin bu işi para karşılığında yaptığına, maması kesildiğinde AK Parti'nin en büyük düşmanı olacağını yıllar önce yazdım.
Sıkıntılı olan il, ilçe teşkilat başkanlarını, belediye başkanlarını şu köşeden duyurdum. Bu kişilerin partiyi aşağı çektiğini ve partiden uzaklaştırılması gerektiğini söyledim.
Bazı isimlerin anket şirketleriyle bir olup, milletin adamlarını değil de kendi adamlarını belediye başkan adayı olarak anketlerden çıkardığını, bunun AK Parti'ye ağır bir ceza olarak döneceğini belirttim.
Yetmedi.
Yolsuzluk içinde, usulsüzlük içinde olanların dosyasını bizzat genel merkeze giderek parti yöneticilerine ilettim.
Yetmedi...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yarasa gözlüler! 03 Nisan 2020 | 7.869 Okunma Biz bize yeteriz güzel ülkem! 01 Nisan 2020 | 5.706 Okunma Birlikte başarabiliriz! 30 Mart 2020 | 5.043 Okunma Bir önerim var 27 Mart 2020 | 7.303 Okunma Hangi KHK mağdurları? 25 Mart 2020 | 9.333 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum