Kimse kaçak güreşemez İzin vermeyiz

Fethullahçı Terör Örgütü davası firarisi, gazeteci Adem Yavuz Arslan “FETÖ’ diye bir şey yok. Hırsızlık yaparken suç üstü yakalanan AKP’nin uydurduğu bir kavram ‘FETÖ’. Bu ifadeyi...

Fethullahçı Terör Örgütü davası firarisi, gazeteci Adem Yavuz Arslan “FETÖ’ diye bir şey yok. Hırsızlık yaparken suç üstü yakalanan AKP’nin uydurduğu bir kavram ‘FETÖ’. Bu ifadeyi kullanan, yayan herkes @RTErdogan ın en büyük destekçisidir.” diye yazmış.

Sayın Tümamiral Semih Çetin de ona şöyle bir yanıt vermiş:

“FETÖ yeni bir kavram doğru. Birkaç yıllık. Peki FETO’ya ne dersiniz? Yavuz hırsız evsahibini bastırırmış. FETO’cularda vicdan yok, utanma dersen hiç arama. Asker korkusu var, Allah korkusu yok. Can veremeyeceksiniz demiştim sözde mahkeme heyetine. Bu sözüm pis işlere bulaşan herkese.” Ben de bilgi yanlışını düzeltmek için araya girdim.

SEÇİN BEĞENİN ALIN

“Hemen elimin altındaki üç dergi, 1990’lardan. 70’ler de var. 2000’e Doğru Dergileri. İlk Fethullahçı Terör Örgütü adını koyan biziz. FETÖ kısaltmasını da. Hatta bazıları başta onu isim kısaltması gibi anladı. Kaynak Yayınları’nda ise bu konuda cilt cilt kitaplar var.”

Hemen yardıma koşanlar oldu:                                                                                                                                                                                  -Şule hocam yettim. Seçin, beğenin, alın.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hızır gelecek Umutlu bir döneme giriyoruz! 17 Ekim 2021 | 320 Okunma Para, cinsellik ve Batı ahlakı 10 Ekim 2021 | 2.532 Okunma Dünya ekonomisinin girdiği çıkmaz ve Türkiye'nin fırsatları 03 Ekim 2021 | 194 Okunma Öncü kadınlar İktidara koşuyor! Nasıl da yakışıyorlar... 26 Eylül 2021 | 79 Okunma Traktörü özgürleştireceğiz Binip Meclis'e gideceğiz 19 Eylül 2021 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar