Murat Kurum rüzgârı

Ekrem İmamoğlu beş yıldır görev yapıyor. Bu dönem içerisinde sürekli siyasi tartışmalarla anıldı. Gözü hep Ankara’da oldu; önce cumhurbaşkanı olmak istedi sonra cumhurbaşkanı...

Ekrem İmamoğlu beş yıldır görev yapıyor. Bu dönem içerisinde sürekli siyasi tartışmalarla anıldı. Gözü hep Ankara’da oldu; önce cumhurbaşkanı olmak istedi sonra cumhurbaşkanı yardımcılığına razı oldu, ardından Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı olmak istedi, İstanbul belediye başkanlığı koltuğunu bırakamadı, emanetçisi olarak Özgür Özel’i destekledi.          

Ekrem Beyi hizmet ederken hiç görmedik aklı fikri Ankara’da kaldı. 

Ankaralılar Mansur Yavaş’tan hizmet alamadılar, Ekrem İmamoğlu ise İstanbul’a hizmet veremedi, varsa yoksa cumhurbaşkanlığı.. Önce İstanbul’un gönlünü kazanması gerekirdi, İstanbul’a hizmet etmesi gerekiyordu.     

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan göreve geldiği zaman İstanbul’un su sorununu çözdü, İstanbul’un çöp sorununu çözdü yani önce hizmet etti İstanbul halkı gördü, kendini ispat etti ardından başbakan ve cumhurbaşkanı oldu. 

Ekrem bey İstanbul’a hizmet etmeden paraşütle Ankara’ya gitmek istedi, millet...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İran Elçisi tiyatro eleştirilerine ne diyor? 18 Nisan 2024 | 13 Okunma Sultanahmet’te gazeteciler için nöbette neler oldu? 16 Nisan 2024 | 150 Okunma Kılıçdaroğlu doğru söylüyor 14 Nisan 2024 | 749 Okunma Hamas terör örgütü diyen CHP değil mi? 09 Nisan 2024 | 206 Okunma Yeniden Refah Partisi kaybettirdi…! 07 Nisan 2024 | 665 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar