İYİ Parti Ankara ve İstanbul’da ittifak yapacak...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel bu hafta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Normal koşullarda, Meral Akşener’in CHP Genel Başkanlığına yeni seçilen Özgür Özel’i...

CHP Genel Başkanı Özgür Özel bu hafta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Normal koşullarda, Meral Akşener’in CHP Genel Başkanlığına yeni seçilen Özgür Özel’i ziyaret etmesi gerekirdi. Ama öyle olmadı. Özgür Özel siyasi pragmatizm gereği İYİ Parti’yi ziyaret etti. 

Bu ziyarette elbette ittifak konuşuldu.  

CHP, İYİ Parti’nin ve HDP’nin desteğini almadan seçimlerden başarı ile çıkamaz. 

O nedenle Ankara ve İstanbul başta olmak üzere İYİ Parti’ye ittifak teklif ettiler. Her ne kadar İYİ Parti seçimlere tek başına gireceğini açıklasa da öyle olmayacağı malum. İYİ Parti pazarlıkta el yükseltiyor. 

 CHP’den büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlığı talep ediyorlar. Öte yandan, Ankara ve İstanbul Belediyelerinden en çok istifade eden partilerden birisi de İYİ Partidir. İYİ Partili işadamları bu belediyelerden istifade ediyor. Ankara ve İstanbul İYİ Parti teşkilatları belediyelere işçi yerleştiriyor. 

Belediyelerden istifade ediyorlar....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
28 Şubat siyonist bir projedir 29 Şubat 2024 | 292 Okunma Erbakan: “O maddeleri, bir Müslüman evladı yazmış olamaz” 27 Şubat 2024 | 4.064 Okunma Murat Kurum rüzgârı 25 Şubat 2024 | 406 Okunma Erdoğan: “Seçimi kaybetsem de Suriyelileri göndermem...” 22 Şubat 2024 | 594 Okunma Turgut Altınok nasıl öne geçti? 20 Şubat 2024 | 3.328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar