ÇOK OKUNAN YAZARLAR

ROMANTİK DİZİLERİN KIZLARI!

Show TV’nin ‘Darısı Başımıza’ dizisinin bölümünü izlerken ev ahalisi, “Ekranda yazlık romantik dizilerin erkek oyuncuları, kızlardan daha iyi” dedi .

Sina Koloğlu
Sina Koloğlu Milliyet Gazetesi
13 Temmuz 2018 | 239
Show TV’nin ‘Darısı Başımıza’ dizisinin bölümünü izlerken ev ahalisi, “Ekranda yazlık romantik dizilerin erkek oyuncuları, kızlardan daha iyi” dedi. Bence daha da fazlası... Dizinin gençleri arasında Ozan (Mehmet Ozan Dolunay) Cem (Özgün Karaman) ve Merter (İbrahim Kendirci) rollerinde falso vermeden oynuyor. Kız tarafına geldiğimizde başrol kızımız Öykü, (Elif Doğan) bizlere romantik yazlık dizi kızımız halini bir türlü aksettiremiyor. Bu projeler, şirin ve sevimli bir genç kız şablonu istiyor ve bunu hissedemiyoruz kendilerinde...

Üç dizide bir iyi var

‘Meleklerin Aşkı’nda Melek (Gülper Özdemir) ve ‘Erkenci Kuş’taki Sanem, (Demet Özdemir) iki romantik genç kız karakterimiz... Şirin, sempatik, güzel ve çocuksu hallerini, ben böyle oynuyorum diye bir zorlamayla bizlere sunuyorlar. Haydi bir nebze Özdemir bir tık ötede... Star TV, diziden memnun hatta, yeni sezonda da devam edeceğini söylüyor. Bir hayran kitlesi mevcut Demet kızımızın. Bir tek FOX’un ‘4N1K İlk Aşk’ dizisindeki Gözde Mutluer (Yaprak) bizlere bu havayı verebiliyor. Şimdilik, yaz dönemi romantik dizilerin içinde ev ahalisinin beğendiği isim sadece Mutluer.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER