ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kanal D'nin hangi programı garanti?

Ev ahalisinin, “Acaba ekranda ne var?” diyerek baktığı programlar var .

Sina Koloğlu
Sina Koloğlu Milliyet Gazetesi
14 Haziran 2018 | 115

Ev ahalisinin, “Acaba ekranda ne var?” diyerek baktığı programlar var. Onlardan biri de Fatih Ürek’in sunduğu ‘Gelinim Mutfakta’... Yapım, soğan kavurup, taze fasulye pişiren izleyicinin, yemek yapma saatine denk geliyor. Geçtiğimiz cumartesi “Gündüz vakti siyasetten farklı bir programa bakalım” dediler ama elimiz kumandada, Ürek’in yayın yaptığı kanala gitti. 

Şarkıcı, kadınların sevdiği bir sima... İşini iyi yapıyor. Yemek, gelin, dedikodu ve kaynana dörtlüsüne yakışıyor. Rahatsız etmiyor, dengeyi buluyor ve bu formatın hakkını veriyor. Kulağıma gelen, yönetimin de kendisinden memnun olduğu... Ve bana göre, ‘yayından kaldırılmayacak işlerden’ biri. Yüzde 11 civarında share alıyor. Geçtiğimiz pazartesi TV8’in ‘Yemekteyiz’ programını yakalamış. O gün, Kanal D’nin program listesinde en üst sırada yer almış. 

BU FİLM NEDEN TV’DE GÖSTERİLİR?

Star TV’de ‘Celal ile Ceren’ vardı. Filmin neredeyse tüm püf noktaları ‘bip’liydi. Peki neden TV’de yayınlanıyor? Celal, dövme yaptırıyor mesela ama göğsünün üzerine ne yazdırdığını göremiyoruz.  Orada ne yazdığını ağız okumasıyla anlayacağıma ya da internetten bakıp, ‘sansürsüz’ göreceğime, izlemem daha iyi. 

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER