İmam Hatipleri imha değil, ihya ve ıslah etmeliyiz!

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve...

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd; Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mümin kardeşlerimize, din ve vatan muhafızı şehid ve gazilerimize salat ve selam olsun! 

Çocuklarımla beraber; mensubu ve mezunu olmaktan Allah’a hamd ettiğim Firavun zulümlerini ve sihirlerini yıkan Hz. Musa’nın (a.s) asa’sı misalidir İmam Hatip Okullarımız!

Harf Devrimiyle, İslam Medeniyetinden mahrum bırakılan Osmanlı torunlarının yeniden dirilişinin ana ocağıdır İmam Hatip Okullarımız!

Çetin bir mücadeleyle ve çok ağır bedeller pahasına kurulmuştur İmam Hatip Okullarımız! 

Yıllarca üniversite kapılarının yüzüne kapandığı ama sabırla o zincirleri kırmayı başaran azimdir İmam Hatip...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Önce Anayasaya değil “Ahlak yasaya” muhtacız! 08 Ekim 2021 | 11 Okunma İmam Hatipleri imha değil, ihya ve ıslah etmeliyiz! 01 Ekim 2021 | 274 Okunma İktidarımıza “Acil Manevi Eylem Planı!” 24 Eylül 2021 | 604 Okunma İktidarımıza Acil Maddi Eylem Planı! 17 Eylül 2021 | 758 Okunma İktidarımıza Mutfak Uyarısı! 10 Eylül 2021 | 1.222 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar