O kıt aklınla bir daha ironi yapma Metin Uca!

Boşuna dememişler; "Allah dostun da hayırlısını versin" diye... Bir kez daha anlaşıldı ki hakikaten öyleymiş. Bazen dost görünen, dost sanılan birinin verdiği zararı en azılı düşman dahi veremiyor.

Düşünün…

İstanbul seçiminin üzerinden tam 5 gün geçmiş…

Yüzde 54 gibi rekor bir oyla başkanlığı kazanan CHP’nin daha doğrusu iktidara muhalif tüm cephenin Adayı Ekrem İmamoğlu zafer sarhoşluğuna falan kapılamadan sakin, makul ve beyefendi bir şekilde mazbatasını almış.

Hepi topu 3 ay önce haksızlık, hukuksuzluk yaparak elinden mazbatasını alanlar dahi onun bu beyefendiliği ve olgunluğu karşısında mahcup olmuş…

Bu büyük galibiyeti kabul etmişler ve tebrik üzerine tebrik yağdırıp; “Biz nerede hata yaptık!” derdine düşmüşler…

Bu arada CHP’nin sadece İstanbul da değil… Batıda ki tüm dev metropollerinde başarı kazanmasının mimarı olan partinin genel başkanı olasılıkları hesap edip sağına soluna tüm etrafına sürekli; “Aman şımarmayın! Bize oy veren ya da vermeyen fark etmez İnsanları incitecek, kıracak, üzecek hal ve hareketlerden kaçının! “diyerek tembih üzerine tembih yağdırmış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Metin Feyzioğlu: "Çoklu Baro mezhepçi, etnikçi barolar türetecek!" 30 Haziran 2020 | 4.169 Okunma Canan Kaftancıoğlu davası emsal olursa ne olacak? 25 Haziran 2020 | 3.653 Okunma Tunç Soyer ve İzmir bayrağı, parası üzerine... 23 Haziran 2020 | 4.463 Okunma "Sürü bağışıklığı" bizim için en doğrusu olmadı mı? 18 Haziran 2020 | 7.024 Okunma Başak Demirtaş ilk değil "Dur" denilmezse son da olmayacak! 15 Haziran 2020 | 4.102 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar