İzmir'i düğümleyen Aziz Kocaoğlu'nun esas derdi ne?

Yeniden bir erteleme filan olmaz ise CHP’nin İzmir Büyükşehir Adayı önümüzdeki pazar toplanacak Parti Meclisi sonrası kamuoyuyla paylaşılacak. Paylaşılacak ama hâlâ bugün, şu an bile kesin olarak kimin...

Yeniden bir erteleme filan olmaz ise CHP’nin İzmir Büyükşehir Adayı önümüzdeki pazar toplanacak Parti Meclisi sonrası kamuoyuyla paylaşılacak.

Paylaşılacak ama hâlâ bugün, şu an bile kesin olarak kimin aday olabileceğini söyleyebilmek mümkün değil değerli okurlarım.

Zira başta partinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere İzmir’de adayın kim olacağına karar vericilerin tümünün kafası karışık.

Aslında değildi.

Aslında neredeyse aday belirlenmişti ancak 1 Ekim’de aday olmayacağını deklare eden mevcut başkan Aziz Kocaoğlu son anda “Yarışta ben de varım” deyince işler arapsaçına döndü bir anda.

Mutlaka okumuşsunuzdur Kocaoğlu’nun bu hamleyi neden yaptığına dair yorumları.

Bir yığın söylenti var bu konuda.

Ancak tek doğru olan adaylıkta Tuncay Özkan’ın adının da güçlü bir biçimde genel merkezde konuşulmaya başlanmasıdır.

Takip ettiyseniz eğer Kocaoğlu aday olmama kararından vazgeçtiğini açıklamasının ardından yaptığı konuşmaların tümünde isim vermeden bunu işaret ediyor zaten.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Keşke sadece adaylar konuşsa 22 Şubat 2019 | 6.838 Okunma İlaç stoklayanlardan kim, nasıl hesap soracak? 20 Şubat 2019 | 6.651 Okunma 2 kilo domates için o kuyruğa girmeye değer mi? 13 Şubat 2019 | 5.526 Okunma "Allah seni bildiği gibi yapsın Angelina Jolie!" 12 Şubat 2019 | 4.818 Okunma Siz eski defteri karıştırınca iyi, başkaları yapınca niye tu kaka! 09 Şubat 2019 | 1.240 Okunma
TÜM YAZILARI