İzmir'i düğümleyen Aziz Kocaoğlu'nun esas derdi ne?

Yeniden bir erteleme filan olmaz ise CHP’nin İzmir Büyükşehir Adayı önümüzdeki pazar toplanacak Parti Meclisi sonrası kamuoyuyla paylaşılacak. Paylaşılacak ama hâlâ bugün, şu an bile kesin olarak kimin...

Yeniden bir erteleme filan olmaz ise CHP’nin İzmir Büyükşehir Adayı önümüzdeki pazar toplanacak Parti Meclisi sonrası kamuoyuyla paylaşılacak.

Paylaşılacak ama hâlâ bugün, şu an bile kesin olarak kimin aday olabileceğini söyleyebilmek mümkün değil değerli okurlarım.

Zira başta partinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere İzmir’de adayın kim olacağına karar vericilerin tümünün kafası karışık.

Aslında değildi.

Aslında neredeyse aday belirlenmişti ancak 1 Ekim’de aday olmayacağını deklare eden mevcut başkan Aziz Kocaoğlu son anda “Yarışta ben de varım” deyince işler arapsaçına döndü bir anda.

Mutlaka okumuşsunuzdur Kocaoğlu’nun bu hamleyi neden yaptığına dair yorumları.

Bir yığın söylenti var bu konuda.

Ancak tek doğru olan adaylıkta Tuncay Özkan’ın adının da güçlü bir biçimde genel merkezde konuşulmaya başlanmasıdır.

Takip ettiyseniz eğer Kocaoğlu aday olmama kararından vazgeçtiğini açıklamasının ardından yaptığı konuşmaların tümünde isim vermeden bunu işaret ediyor zaten.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kanal İstanbul olsun mu olmasın mı? 11 Aralık 2019 | 5.615 Okunma Ne Can Yaman'ın libidosu ne de NATO! 05 Aralık 2019 | 3.772 Okunma Adil Öksüz'ün Almanya'da olduğu bir sır değil ki! 03 Aralık 2019 | 3.953 Okunma Muharrem İnce topu taca neden attı? 25 Kasım 2019 | 5.838 Okunma Rahmi Turan mı operasyon çekiyor yoksa ona mı çekiliyor? 22 Kasım 2019 | 4.886 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar