Evet! Ne gerek var bu tür şovlara!

Hani derler ya! "Ahh keşke yapmaz olaydım!" İşte ben de birkaç gündür Twitter'da gezinirken önüme düşen bir görüntü ile ilgili yazdığım yorumdan dolayı aynı şeyi diyorum... "Yazmaz olaydım" diyorum, başka bir şey demiyorum!

Çünkü durmuyorlar...

Önemsemediğim, fazla ciddiye almadığım için köşeme bile taşımaya lüzum görmediğim... Sadece Twitter denilen mecrada küçük bir yorum yaparak değindim konu yüzünden hâlâ saldırıyorlar.

Efendim niye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir markette alışveriş yaparken çekilmiş görüntüsüyle ilgili "Ne gerek var şimdi bu tür şovlara?" demişim...

Niye demişim ki; "Kim ya da kimler danışmanlığını yapıyorsa Ekrem İmamoğlu'nun onlara tavsiyem daha zekice, akıllıca senaryolar üretmeleridir. Olmamış bu! Yapmacık ve tabii çok gereksiz... "

Elbette benim yorumuma katılan kullanıcılar da vardı ama büyük çoğunluğu -ki tamamı CHP'li olmaktan çok İmamoğlu fanatiğiydi- yapmış olduğum bu yorum dolayısıyla ellerine geçirseler beni boğma modundaydılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yunanistan'a hangi uçakları gönderecektiniz Sayın Bakan? 22 Ağustos 2019 | 6.985 Okunma Niye kayyum? Neden diğer seçilmişler değil? 20 Ağustos 2019 | 4.831 Okunma İmamoğlu nerede? Neden İstanbul'da değil? 18 Ağustos 2019 | 8.000 Okunma İmamoğlu nerede? Neden İstanbul'da değil? 17 Ağustos 2019 | 34 Okunma Evet! Ne gerek var bu tür şovlara! 05 Ağustos 2019 | 6.934 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar