Evet! Ne gerek var bu tür şovlara!

Hani derler ya! "Ahh keşke yapmaz olaydım!" İşte ben de birkaç gündür Twitter'da gezinirken önüme düşen bir görüntü ile ilgili yazdığım yorumdan dolayı aynı şeyi diyorum... "Yazmaz olaydım" diyorum, başka bir şey demiyorum!

Çünkü durmuyorlar...

Önemsemediğim, fazla ciddiye almadığım için köşeme bile taşımaya lüzum görmediğim... Sadece Twitter denilen mecrada küçük bir yorum yaparak değindim konu yüzünden hâlâ saldırıyorlar.

Efendim niye İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir markette alışveriş yaparken çekilmiş görüntüsüyle ilgili "Ne gerek var şimdi bu tür şovlara?" demişim...

Niye demişim ki; "Kim ya da kimler danışmanlığını yapıyorsa Ekrem İmamoğlu'nun onlara tavsiyem daha zekice, akıllıca senaryolar üretmeleridir. Olmamış bu! Yapmacık ve tabii çok gereksiz... "

Elbette benim yorumuma katılan kullanıcılar da vardı ama büyük çoğunluğu -ki tamamı CHP'li olmaktan çok İmamoğlu fanatiğiydi- yapmış olduğum bu yorum dolayısıyla ellerine geçirseler beni boğma modundaydılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ya gerçekle düzeltin ya da provokasyona hizmet edenleri silin! 01 Haziran 2020 | 113 Okunma Virüs etkisini yitirdi mi gerçekten? 01 Haziran 2020 | 3.345 Okunma Günahı ne MHP'nin ne de CHP'nin boynuna! 29 Mayıs 2020 | 3.293 Okunma Hiçbir şey haydutluk, cuntacılık, cinayete gerekçe oluşturamaz! 27 Mayıs 2020 | 2.492 Okunma Bu aileye yapılan resmen devlet terörüdür! 23 Mayıs 2020 | 159 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar