Cübbeli Ahmet ve Abiyeli Sevilay'dan bihaber aydınlarımız...

Bilirsiniz ki düğün ve cenaze törenleri asla bir araya gelmez, gelemez denilen insanların eli mahkum buluşmak durumunda kaldığı ortamlardır.

Medya mahallesinde epeydir var olan ağabeyimiz İnternet Haber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık'ın oğlu Rıdvan Özışık'ın evliliğe adım attığı düğününde de yine böyle bir ortam oluştu. Tabii düğün sahibi gazeteci olunca davetlilerin de birçoğu tanınmış simalardı.

Gerek siyasi çevrelerden, gerekse medya dünyasından uzun zamandır görmediğim insanlarla karşılaşmak elbette ki bir gazeteci olarak beni mutlu etti.

Mesela eski Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yenay’la karşılaştım. Ve eski CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen ve daha uzun zamandır görmediğim
onlarcası…

Ama tabi en ilginç karşılaşma çok bildiğim ama daha evvel hiç karşılaşmadığım namıdiğer Cübbeli Ahmet olan Ahmet Ünlü ile oldu.

Tesadüf yan yana masalara oturmuşuz.

Yanımda gazeteci Çağlar Cilara varken ve masamıza doğru ilerlerken denk geldik İYİ Parti milletvekili Lütfü Türkkan ile sohbet eden Cübbeli Ahmet’e.

Selamlaştık tabi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne Can Yaman'ın libidosu ne de NATO! 05 Aralık 2019 | 3.758 Okunma Adil Öksüz'ün Almanya'da olduğu bir sır değil ki! 03 Aralık 2019 | 3.949 Okunma Muharrem İnce topu taca neden attı? 25 Kasım 2019 | 5.831 Okunma Rahmi Turan mı operasyon çekiyor yoksa ona mı çekiliyor? 22 Kasım 2019 | 4.880 Okunma Başörtülülük değil mesele! Mesele kadınlık! 21 Kasım 2019 | 4.126 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 4 yorum