CHP Antalya'da Akaydın travmasını aşabilecek mi?

Dün AK Parti’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve ilçelerin aday tanıtım toplantısı vardı. 2019’da da yoluna Menderes Türel’le devam etme kararı alan AK Parti’nin Cumhurbaşkanı...

Dün AK Parti’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve ilçelerin aday tanıtım toplantısı vardı.

2019’da da yoluna Menderes Türel’le devam etme kararı alan AK Parti’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mihmandarlığında yapılan bu tanıtımına davetliydim.

Tabii davet AK Parti ve adayı Türel tarafından yapılmıştı ama ben yine de “31 Mart’ta sonuç ne olur”u doğru öğrenebilmek adına etrafı olabildiğince kolaçan etmeye gayret ettim.

Bir kere şunu baştan söyleyeyim…

Şaşırtıcı ama CHP nasıl olmuşsa, nasıl becerebilmişse Antalya’da gerçekten de olabilecek en doğru adayı çıkarmış.

Tanımıyorum kendisini… Tanışırız bir gün inşallah ama Antalya’da edindiğim izlenimler neticesinde gördüğüm kadarıyla uzun zamandır Konyaaltı ilçesinde Belediye Başkanlığı yapan Muhittin Böcek’in CHP’den Büyükşehir adayı gösterilmiş olması isabetli bir seçim olmuş.

Her kesimde sevilen, sempati duyulan bir isim Muhittin Böcek ve bu isimle CHP’nin kazanma olasılığı da yok değil.

Var ama bazı araştırma şirketlerinin de iddia ettiği gibi bir kesinlik de söz konusu değil.

Aksine sürekli karşı tarafın aleyhine kullandığı Mustafa Akaydın ismi nedeniyle bir dezavantaja sahip.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nedim Şener sadece bana değil, size de hakaret etti! 20 Ocak 2020 | 9.834 Okunma Bu "Hasan" işinde bir tuhaflık var... 15 Ocak 2020 | 10.826 Okunma CHP'de Gamze İlgezdi isyanı! 13 Ocak 2020 | 6.370 Okunma Kör olan Berfin değil, Adalet! 08 Ocak 2020 | 3.521 Okunma Kemalizm demek Mustafa Kemal Atatürk mü demek? 06 Ocak 2020 | 3.367 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar