Canan Kaftancıoğlu'nun yaptığı düpedüz sabotajdır!

Hiçbir siyasi amacı olmayan, apolitik, gayet makul, demokratik bir eylemin ortasına zaten tartışmalı olan adını koyarak meselenin bambaşka bir noktaya çekilmesine önayak olup gençlerin haklı protestosunu resmen sabote etti!

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü ve üniversite öğrencileri ile ilgili yorumumu Pazar günü çok açık bir biçimde sizlerle paylaşmıştım.

Epeyce bir geri dönüş aldım.

“Bu bir annenin isyanıdır” diyerek kaleme aldığım yazımla genç kardeşlerimin ve ebeveynlerinin duygularına tercüman olabildiğim için de çok mutlu oldum.

Tabii bu arada; “İktidara yakın diye Melih Bulu’nun rektör atamasını eleştirdiğin gibi Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eylemleri CHP’nin şovuna çeviren Canan Kaftancıoğlu’na da laf edebilecek misin Sevilay?” şeklinde eleştirenler de oldu.

Böyle olunca da kızdım kendi kendime.

Çünkü haklıydılar bu eleştiriyi yapanlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biz niye bu kadar hoşgörüsüz olduk? 22 Ocak 2021 | 10 Okunma Sormayın artık; "Aşın ne oldu?" diye… Çünkü bilmiyorum! 21 Ocak 2021 | 1.430 Okunma Çok acayip işler, acayip iddialar! 18 Ocak 2021 | 3.579 Okunma YÖK'ün soruşturması eski akademik hırsızlara da uzanır mı? 15 Ocak 2021 | 1.548 Okunma Canan Kaftancıoğlu'nun yaptığı düpedüz sabotajdır! 12 Ocak 2021 | 2.759 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar