Bu nasıl bir aymazlıktır! Nasıl skandaldır!

Bundan 2 hafta önce yurtdışına çıkışta istenen PCR testi ile ilgili bir yazı kaleme almıştım. Ve o yazıda zorunlu olan Koronavirüs testinde pozitif bazı hastaların sonuçlarının bile birkaç içerisinde negatife dönüştürüldüğünü belgeleri ile ortaya koymuştum.

Bundan 2 hafta önce yurtdışına çıkışta istenen PCR testi ile ilgili bir yazı kaleme almıştım.

Ve o yazıda zorunlu olan Koronavirüs testinde pozitif bazı hastaların sonuçlarının bile birkaç saat içerisinde negatife dönüştürüldüğünü belgeleri ile ortaya koymuştum.

Ve epeyce ses getiren yazım üzerine Sağlık Bakanlığı; "Halk sağlığını tehdit eden hiçbir davranışa müsaade edilmeyecektir!” diyerek bir basın açıklaması yapmış, söz konusu hastanenin PCR testi yapmakta yetkili olmadığını ve soruşturma başlatıldığını açıklamıştı.

Bakanlığın o açıklamasını da dikkatlerinize sunuyorum değerli okurlarım…

Ancak dün tarafıma iletilen belgeye göre haberim oldu ki halkın sağlığını tehdit eden hikaye aynen devam ediyor.

Samimiyetle söylüyorum... Belgeyi ilk gördüğümde inanmadım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taciz, tecavüz iddiaları doğru mu? Kaftancıoğlu acilen açıklama yapmalı! 04 Aralık 2020 | 1.425 Okunma RTÜK'ün amacı ne? Ayar çekmek mi? 03 Aralık 2020 | 3.573 Okunma Almanların gemi baskının arkasında da mı FETÖ var? 01 Aralık 2020 | 4.111 Okunma Akıncı Üssü Davası ve yanıtını bulamadığım o soru! 28 Kasım 2020 | 3.883 Okunma Yavaş yavaş ve sindire sindire reforma da razıyız ama! 27 Kasım 2020 | 2.009 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar