Binali Yıldırım Kızılcahamam'da neden yoktu?

Bildiğiniz gibi, bir süredir sessiz olan Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, dün katıldığı bir organizasyonda bu sessizliğini bozdu...

Ve mezun olduğu Kasımpaşa Lisesi’nin geleneksel Pilav Günü’nde yaptığı açıklamalar nedeniyle de dün başta sosyal medya olmak üzere bütün Türkiye’nin gündemine oturdu.

Esasında Yıldırım’ın yaptığı açıklama bir hayli uzun bir açıklamaydı ama kamuoyunun dikkatini nedense en fazla çeken; “Seçimler geride kaldı. Bundan sonra şehrin güzelliği için İstanbul'un marka değerinin yükselmesi için daha yaşanılır bir şehir haline getirilmesi için yapılacak çalışmaları izleyeceğiz, takip edeceğiz. Konumumuz ne olursa olsun elimizden gelen katkıyı sağlayacağız!” ifadeleri oldu.

Ve bu ifadeler üzerinden de; “Binali Bey, YSK’ya itiraz yapılmış dahi olsa İstanbul’da seçim sonucunu kabul ettiğini söylüyor ve bu konunun uzatılmasında da rahatsız olduğunu alenen belli ediyor” yorumları yapıldı.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kim bu Belit Onay ve nasıl "olamaz" denilen şeyi başardı? 12 Kasım 2019 | 4.050 Okunma Yok böyle bir hukuki garabet! 11 Kasım 2019 | 4.664 Okunma Diyanet'e bakma, kadını yok sayma! 08 Kasım 2019 | 3.999 Okunma KHK'lar bir facia mıdır gerçekten? 07 Kasım 2019 | 8.445 Okunma Kızım sana söylüyorum ama gelinim sen de dinle! 05 Kasım 2019 | 4.565 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar