Binali Yıldırım Kızılcahamam'da neden yoktu?

Bildiğiniz gibi, bir süredir sessiz olan Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, dün katıldığı bir organizasyonda bu sessizliğini bozdu...

Ve mezun olduğu Kasımpaşa Lisesi’nin geleneksel Pilav Günü’nde yaptığı açıklamalar nedeniyle de dün başta sosyal medya olmak üzere bütün Türkiye’nin gündemine oturdu.

Esasında Yıldırım’ın yaptığı açıklama bir hayli uzun bir açıklamaydı ama kamuoyunun dikkatini nedense en fazla çeken; “Seçimler geride kaldı. Bundan sonra şehrin güzelliği için İstanbul'un marka değerinin yükselmesi için daha yaşanılır bir şehir haline getirilmesi için yapılacak çalışmaları izleyeceğiz, takip edeceğiz. Konumumuz ne olursa olsun elimizden gelen katkıyı sağlayacağız!” ifadeleri oldu.

Ve bu ifadeler üzerinden de; “Binali Bey, YSK’ya itiraz yapılmış dahi olsa İstanbul’da seçim sonucunu kabul ettiğini söylüyor ve bu konunun uzatılmasında da rahatsız olduğunu alenen belli ediyor” yorumları yapıldı.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sen bu tongaya nasıl düştün İsmail? 19 Haziran 2019 | 4.190 Okunma Düellonun kazananı kim, kaybedeni kim? 18 Haziran 2019 | 4.460 Okunma Soruşturan FETÖ'cü savcı firarda, suçladıkları hâlâ cezaevinde! 17 Haziran 2019 | 2.737 Okunma Bakanın eşi: Kabus gibi çöktü üzerime o fotoğraf! 14 Haziran 2019 | 6.391 Okunma Yönetimine çağrımdır: Yayınlamayalım bu programı! 12 Haziran 2019 | 8.226 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar