Ben de İmamoğlu olsa idim aynısını yapardım!

Önceki gün çok eski ve sevdiğimiz bir aile dostumuzun düğünündeydim. Uzun zamandan bu yana görmediğim, göremediğim birçok insanla buluşmamıza vesile olan düğünde her şey çok güzeldi ama ah bir de 31 Mart seçimlerini konuşmak zorunda kalmasaydım...

Çoğu, hatta neredeyse tamamı CHP seçmeni olan dostlarım beni görünce; “Hazır bulmuşken bizim kızı içimdeki tüm kurtları dökeyim” anlayışında olunca zaman zaman düğün atmosferinden kopmak durumunda kaldım.

Fena da olmadı aslında… Çünkü hem İstanbul’un değişik ilçelerinde ikamet eden dostlardan, “Yaşadıkları ilçelerde seçim sonucu ne olur”a dair nabız yoklama fırsatı buldum.

Hem de CHP’nin adaylarının kampanyalarına dair enteresan yorumlar, bakış açıları aldım…

Ancak seçime az bir zaman kala bu konuda aktarılanları yani hangi ilçede kimin kazanacağına ilişkin yapılan analizleri paylaşmayı etik bulmadığım için maalesef bu anlatılanları aktarmayacağım.

Bu arada davetlilerden bazılarından CHP’nin İBB Adayı Ekrem İmamoğlu ile ilgili ilginç yakınmalar işittim…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kim bu Belit Onay ve nasıl "olamaz" denilen şeyi başardı? 12 Kasım 2019 | 4.046 Okunma Yok böyle bir hukuki garabet! 11 Kasım 2019 | 4.664 Okunma Diyanet'e bakma, kadını yok sayma! 08 Kasım 2019 | 3.999 Okunma KHK'lar bir facia mıdır gerçekten? 07 Kasım 2019 | 8.445 Okunma Kızım sana söylüyorum ama gelinim sen de dinle! 05 Kasım 2019 | 4.565 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar