Oray inşallah haziranın 24'üne kadar orada kalır

Aslında bu yazının başlığı 'Okuyucu burada Oray sen neredesin' olacaktı.Çünkü 'Ben buradayım ey okuyucu sen neredesin' başlıklı yazısından bu yana Oray yeni bir şeyler yazmıyor...

Ama yazıya ilk aklıma gelmiş olan başlığı koyarsam bunun onu yeniden yazmaya teşvik etmesine katkıda bulunacağından korktuğum için bugün gördüğünüz başlığa çevirdim işi.
Yanlış anlamayın ben yazılarını çok da özledim, çok kaliteli bir yazar olduğunu da düşünüyorum.
Ancak bu ülkenin bekası için onun haziranın 24’üne kadar yani seçimden bir gün sonrasına kadar yazmamasının çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

***

Şimdi diyeceksiniz ki "Başımızdaki bunca fazla sayıda insanı fena halde bıktıran beka meselesi varken bir de Oray mı çıktı başımıza..."
Evet aynen öyle oldu maalesef, Oray’ın sadece varlığı bile bir beka meseleleri cehennemine dönüşmüş bu ülkeye bu konuda da bir katkı yapmaya başladı nedense.
Sanki bu konuda daha fazla rahatsız edilmeye ihtiyacımız varmış, kafamız yeterince ağrımamış gibi o da birden elinden gelen maksimum katkıyı yapmaya başladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Size bu kötü haberi nasıl vereceğimi bilemiyorum ama... 16 Haziran 2019 | 4.017 Okunma Derin düşünceler 15 Haziran 2019 | 2.209 Okunma Umarım İmamoğlu tek bir oy farkı ile kaybetmez 14 Haziran 2019 | 3.516 Okunma Bu Oray dağ gibi adamdı şimdi böyle neden dibe vurdu bilmem 13 Haziran 2019 | 3.329 Okunma Tartışmayı İsmail'in yönetmesi büyük bir komplodur 12 Haziran 2019 | 10.360 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar