Oray inşallah haziranın 24'üne kadar orada kalır

Aslında bu yazının başlığı 'Okuyucu burada Oray sen neredesin' olacaktı.Çünkü 'Ben buradayım ey okuyucu sen neredesin' başlıklı yazısından bu yana Oray yeni bir şeyler yazmıyor...

Ama yazıya ilk aklıma gelmiş olan başlığı koyarsam bunun onu yeniden yazmaya teşvik etmesine katkıda bulunacağından korktuğum için bugün gördüğünüz başlığa çevirdim işi.
Yanlış anlamayın ben yazılarını çok da özledim, çok kaliteli bir yazar olduğunu da düşünüyorum.
Ancak bu ülkenin bekası için onun haziranın 24’üne kadar yani seçimden bir gün sonrasına kadar yazmamasının çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

***

Şimdi diyeceksiniz ki "Başımızdaki bunca fazla sayıda insanı fena halde bıktıran beka meselesi varken bir de Oray mı çıktı başımıza..."
Evet aynen öyle oldu maalesef, Oray’ın sadece varlığı bile bir beka meseleleri cehennemine dönüşmüş bu ülkeye bu konuda da bir katkı yapmaya başladı nedense.
Sanki bu konuda daha fazla rahatsız edilmeye ihtiyacımız varmış, kafamız yeterince ağrımamış gibi o da birden elinden gelen maksimum katkıyı yapmaya başladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Barışı düşünmek 24 Ekim 2019 | 20 Okunma Fırat'ın doğusunda adım adım Rusya'nın Naumkin Planı uygulanıyor 21 Ekim 2019 | 3.816 Okunma Eyvah! Karım alışverişe çıktı 20 Ekim 2019 | 2.350 Okunma Bazı kadın davranışları üzerine gözlemler 19 Ekim 2019 | 1.981 Okunma Güzel ve yalnız ülkemiz 17 Ekim 2019 | 2.814 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar