Kaz ve şarap

Türkiye Cumhuriyeti'nde, 21'inci yüzyılda bazı kişilerin siyasetçileri şarap içiyorlar diyerek korkutacağını, hedef haline getirebileceğini düşünmesi ne kadar acıklı ve zavallıca değil mi.

Bu tür insanlar Türkiye'de daima vardılar ve maalesef hala daha olmayı sürdürecekler.Hallerine güler geçerim ve yemek öncesi martinimi yudumlarken şarabımı da açmayı sürdürürüm. Yemekten önce şişenin yirmi beş dakika kadar havalanması şaraba güzellik verir de ondan.Bu insanlar eğer kaçınılmazlarsa olsunlar da ama beni daha da üzen nokta ummadığınız, beklemediğiniz bazı siyasetçilerin o tiplerin tehditlerine teslim olmuş gibi görüntü vermeleridir. * Biliyorsunuz esas meseleler dışında lüzumsuz konuları tartışmanın uzmanı haline gelmiş olan ülkemizde bir süredir bir kaz muhabbeti sürüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Biden'ın Kürt politikasından kötü kokular geliyor 26 Kasım 2020 | 481 Okunma Erdoğan'ın yeni planında Amerika'nın yeri nedir? 25 Kasım 2020 | 639 Okunma Erdoğan yeniden yapılacak dünya sistemi içinde Türkiye'nin yerini almaya çalışıyor 24 Kasım 2020 | 1.305 Okunma Arınç ve Babacan'ın mesajlarındaki ortak önemli noktaya dikkat edelim 23 Kasım 2020 | 1.384 Okunma Zirvedeki iki dizi ve varoluş krizimiz 22 Kasım 2020 | 630 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar