Adnan Oktar: Sapıklığın zirvesi

Sahte mehdi Adnan Oktar kedicikleriyle beraber tutuklandı. O kadar çok ve tiksindirici suçlamalar yöneltildi ki onun iç yüzünü bilenler şaşırmadı bile.33 değişik suçtan gözaltına...

Sahte mehdi Adnan Oktar kedicikleriyle beraber tutuklandı. O kadar çok ve tiksindirici suçlamalar yöneltildi ki onun iç yüzünü bilenler şaşırmadı bile.

33 değişik suçtan gözaltına alınmıştı. Emniyet ve istihbarat güçlerimizin iyi bir hazırlık döneminden sonra düğmeye bastıkları anlaşılıyordu. Adnan Oktar grubundan ayrılmış ve içlerinde uzun yıllar bulunduğu için onları iyi bilen bir dostumu aradım. Kendisine, “Bu suçlamalar ne rezalet ve aklın durduğu iğrenç şeyler. Bu sayılanların onda biri doğruysa bu adam yıllarca cezaevinden çıkamaz” diyecek oldum. Aynen bana şu cevabı verdi: “Ağabey, medyada yer alan suçlamalar Adnan Oktar’ın işlediği suçların ancak onda biri. Öyle inanılmayacak facialar var ki anlatılmakla bitmez.”

Bu kadar olumsuzluk yanında başka bir durum da var: Hakkını yemeyelim, Adnan ve grubu evrim teorisi ile ilgili faydalı yayınlar da yaptı. 

Şimdi Adnan’ı yerden yere vuran malum medya kuruluşları ‘Evrim karşıtı’ olduğunu vurgulayarak (ki söylediğimiz gibi tek doğrusudur) sanki bu konuda yanlış şeyler yapmış gibi gösteriyorlar. 

Bazı mahfillerin bu ve benzeri hususlarını değil de evrimle ilgili kitaplarını ön plana çıkararak “İşte Darwin karşıtının hali” gibi yayınlar yaptığını görüyoruz. Bu tutum kasıtlı ve yanlıştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul Sözleşmesi zehirli meyvedir! 08 Haziran 2019 | 142 Okunma Yine ramazan ve oruç 01 Haziran 2019 | 57 Okunma Oruç tut sıhhat bul 25 Mayıs 2019 | 155 Okunma Cahil bir profesöre ve arkasındaki ahmaklara ilmi bir tokat! İslam Hukuku mu Osmanlı Hukuku mu? 18 Mayıs 2019 | 472 Okunma Gençlerde manevi eğitim 11 Mayıs 2019 | 88 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar