“Bay Kemal”in sözlerini unutmayın

Seçim dönemi yaklaştıkça CHP’nin halkla iç içeliği de artıyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, aşağılamak, önemsiz göstermek için “Bay Kemal, Memur Kemal”...

Seçim dönemi yaklaştıkça CHP’nin halkla iç içeliği de artıyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu, aşağılamak, önemsiz göstermek için “Bay Kemal, Memur Kemal” diyenler, o sözlerin artık CHP’de  slogan haline geldiğini gördü. Kılıçdaroğlu, kendisine “Bay Kemal” denilmesinden son derece memnun olacak ki, o da konuşmasında, “Bu, Bay Kemal Sözü” demeyi de ihmal etmiyor. Açıkçası, bundan böyle “Kemal Kılıçdaroğlu”ndan çok, “Bay Kemal” sözlerini duyacağız.

CHP’nin “Milletin Sesi” mitinglerinde, toplumun değişik kesimlerinin sesi duyuluyor. On binlerin toplandığı miting alanında dertlerini, sıkıntılarını, kendilerine göre çözüm önerilerini anlatıyor. Bu konuşmalardan siyasetçiler de yararlanıyor.

HALKLA İÇ İÇE

CHP, ihmal ettiği yörelere gidiyor. 2 Ağustos’ta partinin Grup Toplantısı Erzurum’da yapılacak. Halka açık olacak olan bu toplantı öncesi, CHP Milletvekilleri 20’li gruplar halinde ilçeleri, Erzurum’un cadde ve sokaklarını dolaşacak. Halkı, grup toplantısını izlemeye davet edecek. Partinin MYK toplantısı da o il’de yapılacak.

2 Ağustos’tan itibaren Grup toplantısı, TBMM’nin açılacağı 4 Ekim’e kadar her hafta farklı bir ilde yapılacak....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Skandal saunada verildi 05 Ağustos 2022 | 1.847 Okunma Çevik Paşa’nın ilk sözü ne oldu? 03 Ağustos 2022 | 1.807 Okunma Suç duyurusu 64, soruşturma açılan 1 dosya 02 Ağustos 2022 | 266 Okunma İktidar-sendika işbirliğiyle öğretmenleri oyuna getirdiler 31 Temmuz 2022 | 1.026 Okunma İşte belgesi: Hablemitoğlu dosyasına 13 yıl hiç dokunulmamış 29 Temmuz 2022 | 425 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar