Sevindirici haber

Faşist İsrail rejiminin Gazze'nin güneyindeki Refah bölgesine düzenlediği vahşi saldırılar, uluslararası hukuku zerre miskali iplemediğini ortaya koydu. Güney Afrika'nın BM Daimi Temsilcisi M.V. Schalkwyk de BM Güvenlik...

Faşist İsrail rejiminin Gazze'nin güneyindeki Refah bölgesine düzenlediği vahşi saldırılar, uluslararası hukuku zerre miskali iplemediğini ortaya koydu.
Güney Afrika'nın BM Daimi Temsilcisi M.V. Schalkwyk de BM Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) yaptığı konuşmada buna değindi.
Hülasa edecek olursak, İsrail'in 26 Ocak'ta Lahey'de Uluslararası Adalet Divanı'nın (UAD) kararını hiçe saydığını söyledi.
ABD ve İngiltere'nin zevahiri kurtarmak için İsrail'i uyarıyormuş gibi yapmasına aldanmayın. Soykırımcı İsrail, hukuk tanımazlıkta en büyük cesareti bunlardan alıyor.
On bini aşkın Gazzeli çocuğu katleden İsrail'in bu suç ortaklarından adaletli olmaları beklenemezdi zaten. Merhameti olmayanın adaleti de olmaz.
Bunların yegâne sahici değerleri çıkarlarından ibarettir. Ki...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail niyetine İran 16 Nisan 2024 | 457 Okunma Bıyık da yetmiyor 13 Nisan 2024 | 916 Okunma O parayı buldu 11 Nisan 2024 | 632 Okunma İki Yahudi 10 Nisan 2024 | 468 Okunma Saçmalamayın 09 Nisan 2024 | 1.522 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar