Dünya şokta ama ben...

Meksika Kongresi'nde bir sandık içinde muhafaza edilen uzaylı cesetlerin açılıp gösterilmesi "Dünya şokta" spotuyla duyuruldu. Doğrusu kendi halinde bir "dünyalı" olarak ben pek şoke olmadım. Üstelik, bizim gazetenin...

Meksika Kongresi'nde bir sandık içinde muhafaza edilen uzaylı cesetlerin açılıp gösterilmesi "Dünya şokta" spotuyla duyuruldu.
Doğrusu kendi halinde bir "dünyalı" olarak ben pek şoke olmadım.
Üstelik, bizim gazetenin internet sayfalarından ilgili haberin videosunu pürdikkat (full konsantre) izlediğim halde.
Hayır, inandırıcı bulmadığım için değil.
Tam aksine, inanmam için birçok neden var. Her şeyden evvel geçtiğimiz temmuz ayında ABD Temsilciler Meclisi'nde 3 eski istihbaratçı asker, UFO'lar hakkında yeminli tanıklık etmiş, ABD'nin elinde "dünya dışı canlılar" bulunduğunu ama uzaylı araçlara dair kanıtları gizlediklerini açıklamışlardı.
Hatta bu tanıklardan "UFO ihbarcısı" David Charles Grusch, söz konusu uzaylıların birden fazla çalışma arkadaşını yaraladığını söylemişti.
İşbu uzaylılar, bilim insanlarını yaralayacak kadar saldırganlaşabildiklerine göre Spielberg marifeti E.T filmindeki gibi masum değillermiş.
Ne ki, günahlarını da almak istemem. Bilim insanları onlara hiç hoşlanmayacakları bir el hareketi çekmiş veya özel...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Derin millet... 26 Eylül 2023 | 410 Okunma Atatürk’ün İsrail’e attığı kafa golü 23 Eylül 2023 | 397 Okunma İzlenme rekoru hâlâ onda 21 Eylül 2023 | 926 Okunma Bilal Erdoğan’ın örnek tavrı 20 Eylül 2023 | 941 Okunma O gün neden sustunuz? 19 Eylül 2023 | 1.110 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar