ABD’yi kim kurtaracak?

Geçtiğimiz günlerde Amerikalı eski yargıç Andrew Napolitano, başkanlığının son haftasında Donald Trump ile arasında geçen çok ilginç bir diyaloğu paylaştı. Napolitano, Trump'a şöyle...

Geçtiğimiz günlerde Amerikalı eski yargıç Andrew Napolitano, başkanlığının son haftasında Donald Trump ile arasında geçen çok ilginç bir diyaloğu paylaştı.
Napolitano, Trump'a şöyle diyor: "Halka ve kişisel olarak bana defalarca bir söz vermiştiniz. Kennedy suikastıyla ilgili dosyaları açıklayacağınızı söylemiştiniz..."
Eski ABD Başkanı Trump'ın cevabı şu: "Eğer bana gösterdiklerini sana gösterselerdi, sen de açıklamazdın!.."
Napolitano buna karşılık, "Onlar kim? Size ne gösterdiler?" diye sorunca, Trump şöyle devam ediyor: "Yargıç, bir gün telefonda... (burada sesini herkesin duyabileceği şekilde yükseltiyor) ve telefon görüşmesini 15 kişi dinliyor olmadığında (burada da normal ses tonuna dönüyor) sana söyleyeceğim..."
"Özgürlükler ülkesi" ABD...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O parayı buldu 11 Nisan 2024 | 627 Okunma İki Yahudi 10 Nisan 2024 | 464 Okunma Saçmalamayın 09 Nisan 2024 | 947 Okunma İşiniz zor 06 Nisan 2024 | 779 Okunma Erdoğan’ın ilginç vücut dili 04 Nisan 2024 | 1.730 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar