Millete zincir vurma metni

 Sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya 2 binin üzerinde maddenin yer aldığı Millet İttifakı›nın ‹Ortak Mutabakat Metni› Pazartesi günü açıklandı. Muhalefet liderlerinin...

 

Sağlıktan eğitime, yargıdan dış politikaya 2 binin üzerinde maddenin yer aldığı Millet İttifakı›nın ‹Ortak Mutabakat Metni› Pazartesi günü açıklandı. Muhalefet liderlerinin, seçim beyannamesi niteliğindeki “Ortak Politikalar Mutabakat Metni”ni törenle imzalayarak seçim bildirgesini kamuoyu ile paylaşmalarını hep birlikte dinledik.

Ortak cumhurbaşkanı bile çıkaramayan, ortak başbakan seçemeyen 6’lı masanın dillere destan ortak mutabakatını incelerken, ihanet üzerine ihanet içerek bir metne tanıklık ediyoruz.

Satır aralarında gizlenmiş birçok maddede terör örgütlerine kapı aralamakla başlayan ve en önemlisi aile hukuk yapımızda faciaya dönen LGBT’yi koruyan birçok derin ve bir o kadar tehlikeli madde ile karşılaşıyoruz. 

Yasamada bile hile yolu ile örgütleri meclise taşıyan, koruyan ve siyasi terör suçlularını aklayacak, birçok konuda siyasi suçlara yarayacak ortak bir manifesto olmuş. Sizin kısaca anlayacağınız, Batı’ya biat, Türkiye düşmanlarına tam teslimiyet metni olmuş.

Asıl...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Büyük bir millet olmanın haklı tezahürü budur 14 Mart 2023 | 65 Okunma IŞİD, Türkiye’de renkli izolasyona girmeye çalışıyor 07 Mart 2023 | 143 Okunma 2030’a kadar Arz-ı Mevud projesini bitirmek istiyorlar 28 Şubat 2023 | 1.028 Okunma ABD ajanı Barkey’in yeni darbe planı 21 Şubat 2023 | 1.451 Okunma Fitneden kıyamete psikolojik harp dönemi 14 Şubat 2023 | 182 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar