Büyük takımlar cezayı keser

Türk Telekom Stadı'nda Fatih Terim'in takımları 15 dakikada etkilidir. Galatasaray'ın içeride çok zorlanmayacağı belliydi. Beşiktaş'ın Karabük maçına benzer bir karşılaşma oldu. Büyük...

Türk Telekom Stadı'nda Fatih Terim'in takımları 15 dakikada etkilidir. Galatasaray'ın içeride çok zorlanmayacağı belliydi. Beşiktaş'ın Karabük maçına benzer bir karşılaşma oldu. Büyük takımların rakipleri maçın kaderini belirler.

Anadolu takımları Antalya'nın Galatasaray'dan yediği ikinci golü ancak 3-0'da yemeli. Büyük takımdaki büyük oyuncular cezayı keserler. Tıpkı ikinci golde olduğu gibi kontradan üçü buldular.

Selçuk gibi, Belhanda gibi, Feghouli gibi savunma arkasında bu topları atılabilecek oyuncuları var.

Rodrigues gibi iyi koşular yapan bir isim var. Galatasaray kendi karakterini şöyle koyuyor, iki tane çabuk bekle oynamaya başladı. Mariano bence hala birinci sağ bekidir ama Linnes tercihi önemli. Şunu görüyorum, kontratağa yakalanmamak için çabuk bekler oyundaydı.

Gomis için Murat Kosova, "Gömis" demişti. Açılarını çok iyi alan oyuncu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cüneyt hoca VAR’a karşı 04 Eylül 2018 | 4.256 Okunma Kayseri’ye saygı Trabzon’a alkış 03 Eylül 2018 | 293 Okunma Trabzon, Alanya’ya benzemez 02 Eylül 2018 | 3.220 Okunma Aldatmamalı! İyi bir forvet lazım 29 Ağustos 2018 | 3.236 Okunma Ofsayt kuralının değişmesi lazım 28 Ağustos 2018 | 3.533 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar