Ne ordu satıldı ne de fabrika!

Katar’ın BMC’deki ortaklığının ne ülkemize ne ordumuza zerre kadar olumsuz etkisi yoktur, aksine devletimizin kontrolünde katkısı vardır. Şimdi bu fabrika ve fabrikanın sahibi olan ordumuz satılmış mı oluyor?

Başkan Erdoğan’ın Türkiye lehine attığı her adımdan rahatsız olan ana muhalefet lideri Katar ile yapılan anlaşmalardan da haliyle rahatsızlık duymaktadır.

Bu rahatsızlığını dile getirirken asılsız iddiaları gerçekmiş gibi söylemekten çekinmemesi ister istemez mensuplarını da etkiliyor ve aynı iddialar ağızlarda pelesenk haline geliyor.

Lideri ‘tank palet fabrikası Katarlılara satıldı’ der de yeni kuşak vekili ‘ordu satıldı’ demez mi?!

Dedi, hem de canlı yayında dedi.

Ordunun satıldığı iddiası tabii ki büyük tepki aldı. O genç milletvekili mikrofonun şehvetine kapılarak sarf ettiği bu sözden dolayı özür dilemesi gerekirken lüzumsuz bir inatlaşmayla te’vile kalkıştı. Oysa ‘maksadını aşan bir cümle oldu özür dilerim’ deseydi mesele orada kapanırdı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dik durdu, eziklik göstermedi! 24 Ocak 2021 | 2.288 Okunma Güçlendirilmiş parlamenter sistem ya da havanda su dövmek! 19 Ocak 2021 | 174 Okunma Şiddetle kınıyorum 17 Ocak 2021 | 1.999 Okunma Öfke ile bakan gözden faydalanmak! 12 Ocak 2021 | 278 Okunma Taşı gediğine koymak! 10 Ocak 2021 | 298 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar