Muhalefet havanda su döverken

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'nin de en büyük problemi ekonomidir. Pandemi dünyanın en güçlü ekonomilerini bile olumsuz etkiledi.Bu bir gerçek ancak, kimi eksiklikleri, aksaklıkları ve problemleri öne...

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'nin de en büyük problemi ekonomidir.

Pandemi dünyanın en güçlü ekonomilerini bile olumsuz etkiledi.

Bu bir gerçek ancak, kimi eksiklikleri, aksaklıkları ve problemleri öne çıkartıp sırf iktidarı karalama amacıyla gerçekleri görmemek insaf ehline yakışmaz.

Türkiye'de ekonomik problem yok demek gerçekleri görmemek olur. Ama bu pandemi şartlarında bile Türkiye'nin dünyada Çin'den sonra büyüyen ikinci ülke olduğunu görmemek de gerçeği inkâr demektir.

Evet sıkıntı vardır ama Türkiye buna rağmen ihracatta rekor kırmıştır.

İhracatta rekor demek imalat sanayiinin üretimi demektir. Üretmeden ihracat mümkün değildir. Türkiye'nin bu başarısını da görmek gerekir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yürütmenin emrindeki yargının yaptığına bakın! 04 Nisan 2021 | 120 Okunma Muhalefet havanda su döverken 30 Mart 2021 | 89 Okunma AB süreci ve medeniyet nöbetinin devralınması! 28 Mart 2021 | 112 Okunma ‘Cinsiyet eşitliği değil cinsiyet adaletini savunalım!' 23 Mart 2021 | 304 Okunma Sözleşme tamam, şiddete karşı mücadeleye devam! 21 Mart 2021 | 277 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum