Montrö bir araçmış asıl hedef başkaymış!

104 emekli amiral iktidara parmak sallayan bir bildiri yayınladı.Kullanılan dil millete tepeden bakan milletin seçtiklerine ayar vermek isteyen bir dildi. Gece değil gündüz yayınlasalardı yine tepki çekecekti.İmzacılar amiral...

104 emekli amiral iktidara parmak sallayan bir bildiri yayınladı.

Kullanılan dil millete tepeden bakan milletin seçtiklerine ayar vermek isteyen bir dildi. Gece değil gündüz yayınlasalardı yine tepki çekecekti.

İmzacılar amiral olunca meslekleriyle ilgili bir gerekçe aramış ve bulmuşlar. Montrö Sözleşmesi.

Doğrudur amirallerin uzman olması gereken bir konudur. Ama savcılığın açtığı tahkikatta ortaya çıktı ki amirallerin -farklı düşünenleri tenzih ediyorum- asıl hedefi sarık cübbe giyen amiralden yola çıkarak iktidara parmak sallamakmış.

Montrö'yü araç olarak kullanmışlar. Muvazzaf bir amiralin sarıklı ve cübbeli fotoğrafından yola çıkarak ordunun içine FETÖ benzeri örgütlerin sızmasına tavır koymakmış amaçları.

Özürleri kabahatlerinden büyük.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Emanet o emanet de insan o insan değil 04 Mayıs 2021 | 350 Okunma Dört ayette iki mucize birden! 02 Mayıs 2021 | 1.684 Okunma 27 Nisan, vesayetin sert kayaya çarptığı tarih! 27 Nisan 2021 | 188 Okunma ‘Üzerinde Kuran dışılık örtüsü bulunan bir yönetim!' 25 Nisan 2021 | 310 Okunma Gönül Dağı 20 Nisan 2021 | 1.359 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar