Kahramanlar ödüllendirilmelidir!

ürkiye çok büyük bir vartayı cumhurbaşkanının cesareti ve halkın büyük fedakarlıkları sayesinde atlatmayı başardı hamdolsun.  Kendi halkına silah...

ürkiye çok büyük bir vartayı cumhurbaşkanının cesareti ve halkın büyük fedakarlıkları sayesinde atlatmayı başardı hamdolsun

Kendi halkına silah doğrultup kurşun yağdıran, masum insanları tankların paletleri altında ezen, meclisi ve devletin kurumlarını bombalayan çeteye karşı, millet gereken dersi vermiş ve iradesine sahip çıkmıştır.

Allah korusun başarılı olsalardı Türkiye hemen her açıdan büyük zararlar görecek ve telafisi yıllar alacaktı.

***

Cumhurbaşkanı ve başbakanın çağrısı, medyanın asil duruşu ve halkın iradesine sahip çıkması darbeyi püskürtmüştür. Fakat, eğer darbecileri derdest eden emniyetin kahramanca tutumu olmasıydı bugünkü istikrarı yakalamamız kolay olmazdı.

Emniyet güçlerinin kararlı, disiplinli ve fedakarca çabaları sonucu darbeciler teslim olmak zorunda bırakılmış ve ülke sahili selamete çıkarılmıştır.

Başbakanın ‘kahramanlar’ olarak nitelediği polisimiz darbeye karşı duran halkın iradesini darbecilere kabul ettiren temel unsur/güç olmuştur.

***

Polisimiz başarılı operasyonlarda çeşitli mükâfatlarla taltif edilirler, bunu biliyoruz.

Meşru yönetime bağlı kalarak tam bir disiplin içinde, kargaşayı önleyecek biçimde devletimizi ve milletimizi bu büyük badiren kurtaran bu kahramanlar tarihlerinin en büyük ödüllerini hak etmişlerdir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ’nün siyasi ayağı CHP'dir! 26 Ocak 2020 | 425 Okunma Libya sorunu böyle çözülmez! 21 Ocak 2020 | 2.425 Okunma Cem evlerine ibadethane statüsü 19 Ocak 2020 | 686 Okunma Bu ifadeyi kullanan biri suç işlemiş olur mu? 16 Ocak 2020 | 2.436 Okunma Irak Misak-ı Millisi 14 Ocak 2020 | 2.567 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar