Kahramanlar ödüllendirilmelidir!

ürkiye çok büyük bir vartayı cumhurbaşkanının cesareti ve halkın büyük fedakarlıkları sayesinde atlatmayı başardı hamdolsun.  Kendi halkına silah...

ürkiye çok büyük bir vartayı cumhurbaşkanının cesareti ve halkın büyük fedakarlıkları sayesinde atlatmayı başardı hamdolsun

Kendi halkına silah doğrultup kurşun yağdıran, masum insanları tankların paletleri altında ezen, meclisi ve devletin kurumlarını bombalayan çeteye karşı, millet gereken dersi vermiş ve iradesine sahip çıkmıştır.

Allah korusun başarılı olsalardı Türkiye hemen her açıdan büyük zararlar görecek ve telafisi yıllar alacaktı.

***

Cumhurbaşkanı ve başbakanın çağrısı, medyanın asil duruşu ve halkın iradesine sahip çıkması darbeyi püskürtmüştür. Fakat, eğer darbecileri derdest eden emniyetin kahramanca tutumu olmasıydı bugünkü istikrarı yakalamamız kolay olmazdı.

Emniyet güçlerinin kararlı, disiplinli ve fedakarca çabaları sonucu darbeciler teslim olmak zorunda bırakılmış ve ülke sahili selamete çıkarılmıştır.

Başbakanın ‘kahramanlar’ olarak nitelediği polisimiz darbeye karşı duran halkın iradesini darbecilere kabul ettiren temel unsur/güç olmuştur.

***

Polisimiz başarılı operasyonlarda çeşitli mükâfatlarla taltif edilirler, bunu biliyoruz.

Meşru yönetime bağlı kalarak tam bir disiplin içinde, kargaşayı önleyecek biçimde devletimizi ve milletimizi bu büyük badiren kurtaran bu kahramanlar tarihlerinin en büyük ödüllerini hak etmişlerdir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Babacan’a dikkat! 16 Temmuz 2019 | 3.199 Okunma FETÖ ile mücadeleye devam! 14 Temmuz 2019 | 1.677 Okunma LGBT ve istismar! 09 Temmuz 2019 | 345 Okunma Boğazın yıldızı! 07 Temmuz 2019 | 51 Okunma Yüzümüze gülüp arkadan iş çevirenler! 02 Temmuz 2019 | 104 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar