Sükseli

Geride kalan son iki aya baktığımızda, bol gollü bir maç olacağı belliydi. Milli takımımızın mutlaka skor üreteciğinden emindim.

Geride kalan son iki aya baktığımızda, bol gollü bir maç olacağı belliydi.
Milli takımımızın mutlaka skor üreteciğinden emindim.
Özellikle yurt dışında oynayan oyuncularımızın ciddi anlamda formda oluşları, beni daha da heveslendirmişti.
Maçı izlemeyip de istatistiklere bakıp sakın yanılmayın. Dört kez pozisyona girip,üç gol buldular diye kalecimizdense hiç şüphelenmeyin.
Uğurcan tepeden tırnağa bu işe yakışan, yetenekleri ortada olan ve dünyanın her takımında oynayabilecek kalitede bir kaleci.
Arkadaşlarına ve izleyenlere güven veren oyununa bu maçta da devam etti. Üç yıl aradan sonra;
Caner bıraktığı yerden yine o klasikleşmiş,kendine güvenen ve direnen oyunu ile sahadaydı. Bence milli takımın bir numaralı sok beki.
Ozan Kabak, Avrupa standartlarına uygun olduğunu yine tescilledi. Mert Çetin yaptığı kritik hatalarla biraz sırıttı. Nazım'ı beğeniyorum ama oyun aklı ve zamanlama anlayışını biraz daha geliştirmesi gerektiğini bastıra bastıra söylüyorum. Gökhan Gönül ile çalıştığı için çok şanslı..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sürgün yedi 12 Ocak 2021 | 106 Okunma Adet yerini bulsun 06 Ocak 2021 | 122 Okunma Araç Komutanı 30 Aralık 2020 | 88 Okunma Bezirgan Başı 21 Aralık 2020 | 146 Okunma Fanustaki adam. 14 Aralık 2020 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar