Lakayıt!

İskoç rejisi Gerrard'dan daha çok Fatih Terim'i ekrana getirdi. Böyle bir dünya markasının formasını giyerken ve kenarda tüm Avrupa'nın hayranlıkla baktığı bir hocan varken; hiçbir özelliğini sahaya yansıtamıyorsan, utanman gerek.

İskoç rejisi Gerrard'dan daha çok Fatih Terim'i ekrana getirdi. Böyle bir dünya markasının formasını giyerken ve kenarda tüm Avrupa'nın hayranlıkla baktığı bir hocan varken; hiçbir özelliğini sahaya yansıtamıyorsan, utanman gerek. Elle tutulur hiçbir atağın yok... Üç-beş gün önce Azerbaycan'da sikletin olmayan bir takımı elediğinde zafer yürüyüşünü güzelce yapıyordun ama...

İskoçya'da Galatasaray'ın hücumda organize olmuş bir pozisyonunu hatırlayan var mıdır acaba? Hangi takımda olduklarını bilmeyen bazı nankör oyuncular var diyeceğim ama ağır kaçacak.

Galatasaray ikinci golü yediğinde aklıma Özkan Sümer hoca geldi.

Kulakları çınlasın. Duran top değil , akan oyunda sol bek orta yapıyor sağ bek gol atıyor. Özkan hoca olsa bu tarz gol yiyen savunma hattına bir daha formayı zor verirdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sürgün yedi 12 Ocak 2021 | 106 Okunma Adet yerini bulsun 06 Ocak 2021 | 122 Okunma Araç Komutanı 30 Aralık 2020 | 88 Okunma Bezirgan Başı 21 Aralık 2020 | 146 Okunma Fanustaki adam. 14 Aralık 2020 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar