Evlat ayrımı

Fenerbahçe taraftarının daha sükseli bir oyun beklediğininden eminim. Lakin bu geçiş dönemini kayıpsız atlatabilmek için bu tarz sağlamcı bir sistemle gitmeleri gayet normal. Doksan dakikayı baz aldığımızda...

Fenerbahçe taraftarının daha sükseli bir oyun beklediğininden eminim. Lakin bu geçiş dönemini kayıpsız atlatabilmek için bu tarz sağlamcı bir sistemle gitmeleri gayet normal.

Doksan dakikayı baz aldığımızda savunma ağırlıklı bir takım dememiz abes kaçar. İlerleyen haftalarda oyun sürekliliğinin rakip yarı alanda geçeceği sinyalleri şimdiden hissedilir durumda.

Karagümrük maçında en çok kimi beğendiğimi sorsanız; milli takım kalesini hak eden Altay ve Samatta'dan başlarım. Gustavo'yu artık söylememe gerek yok. Tam tersi , 'kim gününde değildi' deseniz; sizi net bir kişiye odaklandıramam. Yani Fener adına, sahada iyiler ve iyiye yakın oyuncular vardı. Yetmiş beş dakika için bunu net söyleyebilirim.

Golü yedikten sonra belli bir şaşkınlık yaşadılar. Bunu da sebeplendiremiyorum.
Ama bir dip not vereyim; oyuncu değişiklikleri lehine gitmesi gerekirken aleyhine gidiyor Fenerbahçe'nin..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sürgün yedi 12 Ocak 2021 | 106 Okunma Adet yerini bulsun 06 Ocak 2021 | 122 Okunma Araç Komutanı 30 Aralık 2020 | 88 Okunma Bezirgan Başı 21 Aralık 2020 | 146 Okunma Fanustaki adam. 14 Aralık 2020 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar