Selvi fena çuvalladı

AKP'ye ve özellikle Recep Tayyip Erdoğan'a çok yakın olan gazeteci kardeşim Abdülkadir Selvi öyle bir yazı ile Hakan Atila'ya sahip çıktı ki Türkiye'yi de ateşe attı.

Selvi diyor ki;

"Başarılı bir bankacı, namuslu bir Türk vatandaşıydı. Masum olduğu halde ABD'de hapis yatma pahasına devletini satmadı."

Selvi'ye de AKP iktidarına da soruyorum?

- Hangi sır vardı ki Hakan Atila o sırrı Amerikalılara vermeyerek devletini satmadı?

Selvi diyor ki;

"Hakan Atilla, Reza Zarrab davasında itirafçı olsa bir gün bile hapiste yatmayabilirdi. Zarrab davasında Halkbank Genel Müdür Yardımcısı sıfatıyla kürsüye "kıymetli tanık" olarak çıkar, Türkiye'yi suçlar, bunun karşılığında yüz binlerce dolar alır, ABD'de lüks içinde yaşardı.

Selvi'ye de AKP iktidarına da soruyorum?

- Demek ki ortada bir suç var ki Atilla bunu açıklasa hem para hem Amerika'da lüks yaşam sağlayabilirdi.

Hakan Atila ve Türkiye ambargoyu delmek için hangi suçu işlediler?

Selvi özetle diyor ki;

"FETÖ'cü komiser yardımcısı Hüseyin Korkmaz, Türkiye aleyhine tanıklık yapıp 50 bin dolar para, maaş ve ABD'de oturma iznini koparmıştı.

Hakan Atilla'nın ondan eksik ne tarafı vardı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AKP'nin gizli ajandası 12 Temmuz 2020 | 370 Okunma Nedir bu telaş? Nedir bu panik? 11 Temmuz 2020 | 3.723 Okunma Tek adam rejimi 2. yılında çöktü 10 Temmuz 2020 | 3.587 Okunma Sıra kıyılarımızı yağmalamaya geldi 09 Temmuz 2020 | 2.437 Okunma Uzan kumpasını kimler kurguladı? 08 Temmuz 2020 | 5.291 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum