Selvi fena çuvalladı

AKP'ye ve özellikle Recep Tayyip Erdoğan'a çok yakın olan gazeteci kardeşim Abdülkadir Selvi öyle bir yazı ile Hakan Atila'ya sahip çıktı ki Türkiye'yi de ateşe attı.

Selvi diyor ki;

"Başarılı bir bankacı, namuslu bir Türk vatandaşıydı. Masum olduğu halde ABD'de hapis yatma pahasına devletini satmadı."

Selvi'ye de AKP iktidarına da soruyorum?

- Hangi sır vardı ki Hakan Atila o sırrı Amerikalılara vermeyerek devletini satmadı?

Selvi diyor ki;

"Hakan Atilla, Reza Zarrab davasında itirafçı olsa bir gün bile hapiste yatmayabilirdi. Zarrab davasında Halkbank Genel Müdür Yardımcısı sıfatıyla kürsüye "kıymetli tanık" olarak çıkar, Türkiye'yi suçlar, bunun karşılığında yüz binlerce dolar alır, ABD'de lüks içinde yaşardı.

Selvi'ye de AKP iktidarına da soruyorum?

- Demek ki ortada bir suç var ki Atilla bunu açıklasa hem para hem Amerika'da lüks yaşam sağlayabilirdi.

Hakan Atila ve Türkiye ambargoyu delmek için hangi suçu işlediler?

Selvi özetle diyor ki;

"FETÖ'cü komiser yardımcısı Hüseyin Korkmaz, Türkiye aleyhine tanıklık yapıp 50 bin dolar para, maaş ve ABD'de oturma iznini koparmıştı.

Hakan Atilla'nın ondan eksik ne tarafı vardı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2. Fidan vakası 25 Ocak 2021 | 6.486 Okunma Hakaret ve küfür eden tutuklu öldürmeye teşebbüs tutuksuz 24 Ocak 2021 | 979 Okunma Soylu Bahçeli'ye şimdi minnet borcunu ödüyor 23 Ocak 2021 | 4.069 Okunma Saldırıların müsebbibi Bahçeli'nin ilanıdır!.. 22 Ocak 2021 | 4.204 Okunma Saldırıların arkası faili meçhul cinayetler mi? 21 Ocak 2021 | 4.209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum